€2400 mc brutto + dieta

Bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech od zaraz przeprowadzki Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 mc z opcją przedłużenia

Propozycja podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Berlinie przy przeprowadzkach z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2400 Eur brutto mc + dieta.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca zespołowa i też dość często realizowane są projekty wyjazdowe z noclegiem;
  • zadaniem pracownika będzie praca przy przeprowadzkach, czyli zabezpieczanie, demontowanie oraz załadowywanie towarów klientów na samochody do przewozu, następnie bezpieczny transport i rozładowywanie oraz ponowne montowanie na miejscu.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • rzetelność;
  • bezkonfliktowość;
  • umiejętność współpracy w grupie;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia;
  • wsparcie przy sprawach urzędowych;
  • opiekę medyczną;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia na stałe;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysyłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pw/b/09/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-przy-przeprowadzkach-berlin-2019/

ID ogłoszenia: 6225d5ec788c371b