€12,86 brutto/h

Bez znajomości języka Holandia praca sezonowa dla par przy zbiorach borówki od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Holandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Dla par bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Holandii. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków przy owoców zbiorach borówki z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: 12,86 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem borówek na polu;
  • przez pierwsze dni pracy zadaniem pracownika będzie obieranie i pakowanie porów;
  • zadaniem będzie także ważenie oraz przygotowywanie owoców i warzyw do wysłania.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • zręczność.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • nadgodziny będą płatne +35% pensji podstawowej;
  • zatrudnienie również dla par i grup;
  • możliwość udziału w programie poleceń – 500 PLN za polecenie jednego pracownika;
  • pomoc polskiego opiekuna;
  • pracę tymczasową;
  • zakwaterowanie;
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu;
  • legalne zatrudnienie;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 603 055 303

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-holandii-od-zaraz-zbiory-borowki-bez-jezyka-dla-par/

ID ogłoszenia: 97610ab74973a4e