NOK162,40 brutto/h

Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz pomoc kuchenna w restauracji Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 mc z opcją przedłużenia

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie w restauracji dla Polaków bez znajomości języka w Lillehammer z atrakcyjnymi warunkami finansowymi wynagrodzenia.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 162,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na nowoczesnej kuchni hotelowej, która ma standard restauracji trzygwiazdkowej;
  • pracownik zostanie przeszkolony w związku z obsługą kuchni, przygotowywaniem składników, a także dbania o czystość, a później zostanie przydzielony do samodzielnych prac.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • samodzielność;’
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków;
  • chęci do nauki;
  • mile widziane będzie doświadczenie w podobnej pracy albo wykształcenie gastronomiczne.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia jej;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora;
  • zapewnione odpłatne wyżywienie w cenie 100 NOK dziennie;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • strój służbowy;
  • dokładne przyuczenie do zawodu.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pk/0004/19.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-w-restauracji-lillehammer/

ID ogłoszenia: 8725ca70025191e6