€7,86 - 9,82 brutto/h

Bez znajomości języka od zaraz praca Holandia przy kwiatach w ogrodnictwie Westland

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Westland
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 lub 12 miesięcy

Pracodawca z Westland szuka od zaraz chętnych do pracy w Holandii przy kwiatach. Zatrudnienie 2019 w ogrodnictwie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Westland.

Wynagrodzenie:

  • 19 lat i mniej – 7,86 Eur brutto na godz.;
  • 20 lat – 8,84 Eur brutto na godz.;
  • 21 lat i więcej – 9,82 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w szklarni, która w zależności od stanowiska będzie polegała na: plauzowaniu chryzantem, wykonywaniu prac przy kwiatach oraz pakowanie i sortowanie owoców, a także warzyw na halach.

Wymagania:

  • dokument tożsamości albo ważny paszport;
  • BSN numer Sofi, a jeżeli go nie ma, to możliwość darmowego wyrobienia go przed wyjazdem;
  • posiadanie swojego konta w walucie Euro oraz kartę do bankomatu;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy;
  • swój adres e-mail;
  • własne poduszka, kołdra oraz pościel.

Oferujemy:

  • umowę z holenderskim pracodawcą;
  • zatrudnienie na 6 lub 12 miesięcy;
  • stawkę godzinową;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin, które płatne są 135% stawki podstawowej;
  • wypłata raz w tygodniu, a pierwsza po dwóch tygodniach;
  • zakwaterowanie odpłatne w cenie 89,50 Eur na tydzień (pobierane z wypłaty);
  • ubezpieczenie holenderskie w cenie 25,66 Eur na tydzień;
  • bezpłatny dojazd do/z pracy.

Aplikacja:

CV w j. polskim lub angielskim należy wysłać na adres: rekrutacja@sempre.eu.com

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-holandia-w-ogrodnictwie-przy-kwiatach-bez-znajomosci-jezyka-westland/

ID ogłoszenia: 2035d5ed4bdbb807