PLN7000 netto/mc

Bez języka oferta sezonowej pracy w Danii zbiory kapusty od zaraz 2021

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Dania
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do połowy listopada 2021

Propozycja podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Danii przy zbiorach kapusty. Zatrudnienie 2021 dla pracowników sezonowych bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 7000 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 7.

Zadania na stanowisku:

  • do obowiązków będzie należało cięcie oraz zbieranie kapusty, a także sałaty i jarmużu – normą godzinową jest 16 skrzynek po 30 sztuk;
  • pracownik będzie zajmował się również pieleniem warzyw oraz zakładaniem siatek ochronnych;
  • wykonywanie innych prac rolno-produkcyjnych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć wykonywania pracy fizycznej przy różnych warunkach atmosferycznych;
  • wysoka kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • kurtkę oraz spodnie przeciwdeszczowe i rękawice;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wypłatę raz w miesięcy;
  • możliwość wzięcia zaliczki w wysokości nie większej niż 3000 DKK na kwartał.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę: www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%105

Źródło: https://www.pf-gruppen.com/oferty-pracy-w-danii/rolnictwo/r-34-zbi%C3%B3r-kapusty

ID ogłoszenia: 51611bc8aec86c8