€do uzgodnienia

Bez znajomości języka oferta sezonowej pracy w Holandii zbiory sałaty od zaraz Venray

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Venray
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas określony

Do sezonowej pracy w Holandii potrzebne osoby przy zbiorach sałaty od zaraz. Zatrudnienie w Venray bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę, a także atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Venray.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca na polu, która polega na ścinaniu świeżej sałaty;
  • pola te znajdują się w różnych miejscowościach w okolicy Venray, np. Materik i Amerika;
  • wykonywanie pracy odbywa się w specjalnej zadaszonej maszynie, która przemieszcza się razem z pracownikami.

Wymagania:

  • zmotywowanie;
  • solidność;
  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy rolniczej;
  • brak przeciwwskazań do pracy na polu.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie odpłatnie;
  • zapewniony dojazd do pracy;
  • darmowy abonament do sieci Vodafone;
  • holenderskie warunki zatrudnienia + dodatki + świadczenia;
  • pracę na zmiany;
  • dodatek wakacyjny 8%;
  • dostęp do paska wypłat;
  • ubezpieczenie;
  • odzież ochronną do pracy.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę: www.ottoworkforce.pl/praca/zbieranie-salaty-w-okolicy-venray/

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-holandii-przy-zbiorach-salaty-bez-znajomosci-jezyka-venray/

ID ogłoszenia: 1245c6c3c44533d8