€9,18 na godz.

Bez znajomości języka Niemcy praca przy zbiorach truskawek maj 2019 k. Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

Pracodawca z okolic Düsseldorfu poszukuje chętnych do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Oferta bez języka aktualna od maja 2019. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach truskawek.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 9,18 Eur na godz – akord, normą jest 14 kg truskawek na godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie truskawek.

Wymagania:

  • zatrudnienie dla kobiet, gdyż dla mężczyzn nie ma już miejsc;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niemiecką umowę sezonową;
  • zapewnione zakwaterowanie przez pracodawcę odpłatnie w pokojach dwu i czteroosobowych w cenie 4,46 Eur na dzień.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę lub mailowo:

topjob@onet.pl

Zbiór truskawek od maja sezonowa praca Niemcy 2019 k. Dusseldorfu

ID ogłoszenia: 925cc1e1239a0a7