€do uzgodnienia

Bez znajomości języka oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory jabłek 2021 Jork

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Jork
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: jesień 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Możliwość rozpoczęcia sezonowej pracy w Niemczech na jesień 2021. Zatrudnienie w Jork dla Polaków bez znajomości języka przy zbiorach jabłek. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jork.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w gospodarstwie sadowniczym, gdzie zadaniem pracownika będzie zbieranie jabłek.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w okresie jesiennym (sezon 2021);
  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość wykonywania pracy w różnych warunkach fizycznych.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie;
  • pełny wymiar godzin;
  • zatrudnienie na sezon 2021;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech, proszone są o kontakt pod numerem telefonu:

0049 151 154 052 45 lub 0048 725 460 593 (Ewa Kościelecka) albo 0049 4162 900 18 17 (Marlena Dabrowska).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorze-jablek-na-jesien-2021-w-jork/

ID ogłoszenia: 9226010130ede8ed