NOK115 brutto/h

Bez znajomości języka Norwegia praca sezonowa przy zbiorach szparagów od kwietnia 2020 Hoppestad

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Hoppestad
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: nawet do listopada 2020

Możliwość podjęcia od kwietnia 2020 sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach szparagów i innych warzyw. Zatrudnienie w Hoppestad bez języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hoppestad.

Wynagrodzenie: 115 NOK brutto na godz.

Start: od kwietnia 2020.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • będzie to przeważnie praca na polu przy zbiorach szparagów – od kwietnia do czerwca 2020, a potem będą to zbiory warzyw kapustnych i dyni;
  • pod koniec listopada wykonywanie prac pomocniczych, które dotyczą porządkowania terenu oraz sortowania warzyw itp.

Wymagania:

  • mile widziane osoby, które są już w Norwegii;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego albo norweskiego;
  • brak problemów z alkoholem;
  • dostępność od kwietnia 2020 na 8 – 10 tygodni, a potem do końca listopada;
  • możliwość pracy w wymiarze około 200 godzin na miesiąc lub więcej.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • legalną pracę w norweskim gospodarstwie rolnym;
  • po pierwszym tygodniu możliwość wzięcia zaliczki

Aplikacja:

Zgłoszenia (CV nie jest potrzebne) należy wysyłać na adres e-mail: mateusz.glowala@interia.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-kwietnia-2020-sezonowa-praca-w-norwegii-przy-zbiorach-szparagow-i-innych-warzyw-hoppestad/

ID ogłoszenia: 4405e5e630c8beaa