€1400 netto

Bez znajomości języka praca Holandia w ogrodnictwie przy kwiatach od zaraz Noord Brabant

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Noord Brababnt
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: rok

Firma z Noord Brababnt poszukuje chętnych do pracy w Holandii przy kwiatach. Zatrudnienie od zaraz w ogrodnictwie bez języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Noord Brababnt.

Wynagrodzenie: 1400 Eur netto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie obcinanie gałązek młodych róż – miękkie, nieszkodliwe kolce;
  • siedząca praca i bez dźwigania;
  • praca w magazynie przy temperaturze optymalnej;
  • pracodawca nie ma żądnych wymagań odnośnie stroju, ale powinien być sportowy i wygodny
  • buty robocze nie są wymagane.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • dostępność na dłużej;
  • zaletą będzie znajomość j. angielskiego, ale nie jest to warunek konieczny;
  • atutem będzie posiadanie własnego samochodu – praca 20 minut od miejsca zamieszkania;
  • bez doświadczenia – w pierwszym miesiącu jest czas na szkolenie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w domu, który jest maksymalnie 6 osobowy;
  • ubezpieczenie;
  • umowę bezpośrednio z holenderskim pracodawcą zgodą z CAO;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod adresem e-mail: info@vkkuitzendbureau.nl

W tytule wiadomości należy wpisać:„Róże”.

W CV należy zawrzeć informację: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogrodnictwo-praca-holandia-przy-kwiatach-rozach-od-zaraz-bez-jezyka-noord-brababnt/

ID ogłoszenia: 3745d3b322a69e36