€od 9,82 brutto na godz.

Bez znajomości języka praca Holandia w ogrodnictwie przy kwiatach od zaraz Noordwijkerhout

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Noordwijkerhout
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min. 6 tygodni lub dłużej

Pracodawca z Noordwijkerhout szuka osób do sezonowej pracy w Holandii przy kwiatach. Zatrudnienie w ogrodnictwie od zaraz i bez języka niderlandzkiego z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Noordwijkerhout.

Wynagrodzenie: od 9,82 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sadzenie, ścinanie, a także pakowanie kwiatów, czyli tulipanów, chryzantem, lilii oraz storczyków;
  • praca w szklarni, na hali albo na polu.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • bez języka holenderskiego, ale konieczna jest podstawowa znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego.

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę;
  • możliwość wyrobienia numeru Sofi na miejscu;
  • pensja co tydzień;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie max. 85,50 Eur na tydz.;
  • ubezpieczenie w cenie 24,14 Eur na tydz.;
  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • opiekę koordynatorów;
  • pomoc w organizacji transportu do Holandii.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać pod numerem telefonu:

+48 77 423 06 00 albo +48 77 441 84 75 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00.

W CV powinna znaleźć się klauzula: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)”.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogrodnictwo-dam-prace-w-holandii-przy-kwiatach-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-noordwijkerhout/

ID ogłoszenia: 115d010c48a7d0b