€8,84 EUR/h brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz Kolonia przy drzewkach

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji

Od zaraz oferujemy pracę w Niemczech przy drzewach i krzewach. Bez znajomości języka zatrudnienie dla Polaków w szkółce leśnej z Kolonii. Mamy jedno wolne miejsce na to stanowisko.

Lokalizacja: Kolonia.

Stanowisko: pracownik szkółki.

Wynagrodzenie: 8,84 EUR/h.

Start: od zaraz.

Opis stanowiska:
osoby zatrudnione na tym stanowisku będą zajmowały się sadzeniem, kopaniem, porządkowaniem i przesadzaniem drzewek w szkółce leśnej oraz na polu.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy drzewkach;
  • motywacja do pracy;
  • kondycja fizyczna na dobrym poziomie;
  • dobry stan zdrowia;
  • dyspozycyjność i elastyczność.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki;
  • 50 godzin pracy tygodniowo;
  • zakwaterowanie bezpłatne w 2 osobnych mieszkaniach;
  • możliwość pobierania zaliczek;
  • dostęp do polisy, biletu do Niemiec i pomocy biura w cenie 650 zł.

Aplikacje:
Drodzy Państwo, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod jednym z numerów:

13 4463295 lub 782745508

Prosimy o przemyślane aplikacje od osób, które spełniają nasze wymagania.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/kolonia-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-drzewkach-i-krzewach/

ID ogłoszenia: 6015bf7fb1922d44

ilość wszystkich wyświetleń: 1103, dzisiaj: 1