$9,61 GBP/h brutto

Bez znajomości języka praca we Francji w ogrodnictwie przy pomidorach w szklarni

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Francja
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

Od zaraz zatrudnimy pracowników sezonowych do pracy we Francji przy pielęgnowaniu pomidorów i ogórków uprawianych w szklarni. Ogłoszenie bez znajomości języka francuskiego.

Stanowisko: ogrodnik
Lokalizacja: Francja
Wynagrodzenie: 9,61 GBP/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– zbieranie dojrzałych pomidorów bądź ogórków
– pracownik obrywa liście, obwija rośliny sznurkami
– przesadzanie, nawożenie, nawadnianie
– sortowanie warzyw
– prace związane z likwidacją szklarni i tworzeniu nowych

Wymagania:
– zatrudniamy jedynie kandydatów z doświadczeniem na danym stanowisku
– pracownik musi cechować się szybkością i pozytywnym nastawieniem
– dokładność jest tutaj niezbędna
– komunikatywna znajomość jezyka angielskiego bądź francuskiego
– pracownik musi posiadać ubezpieczenie (min.30 dni przed wyjazdem do pracy)
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– założenie konta walutowego

Oferujemy:
– legalną pracę na 3 miesiące
– 7 dniowy okres próbny
– dobre wynagrodzenie
– po tygodniu pracy oferujemy zaliczkę w wysokości 200 euro
– wypłaty co miesiąc przelewane na konto pracownika
– dwa dni wolne w tygodniu
– dla chętnych praca również w soboty
– zakwaterowanie płatne 220 euro/mc

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/praca-w-szklarniach-przy-uprawie-warzyw/

ID ogłoszenia: 16155d04d53193ed

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca we Francji w ogrodnictwie przy pomidorach w szklarni”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam