NOKod 110 brutto/h

Bez znajomości języka sezonowa praca Norwegia od zaraz przy zbiorach owoców Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: koniec sierpnia - początek września
  • Opublikowany: 13 lipca 2019 19:43
  • Wygasa: 7 dni, 13 godzin

Pracodawca z Lillehammer szuka od zaraz osób do sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach owoców. Oferta na wakacje 2019 bez języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: od 110 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12 – 14.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań będzie należało ręczne zbieranie owoców miękkich na plantacji o powierzchni 60 hektarów. Najpierw zbierane są truskawki, a potem maliny i borówka amerykańska.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie do końca sierpnia – początek września;
  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego – na miejscu jest dostęp do kuchni, a prysznice i toalety są w osobnym budynku, około 100 – 150 metrów od domków;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Nie jest potrzebne CV, a w zgłoszeniu należy opisać swoje doświadczenie przy zbiorach, znajomość języka angielskiego/norweskiego oraz czas, w którym jest się dyspozycyjnym.

Zgłoszenia można przesyłać na adres: michal.moczarski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/lillehammer-sezonowa-praca-w-norwegii-zbiory-owocow-od-zaraz-wakacje-2019/

ID ogłoszenia: 255d1b1e8a85b81

Linki sponsorowane