NOK115 brutto/h

Bez znajomości języka sezonowa praca Norwegia przy zbiorach borówki czerwiec 2020 Jessheim

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Jessheim
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2020

Od czerwca 2020 możliwość podjęcia sezonowej pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Jessheim przy zbiorach borówki amerykańskiej z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jessheim.

Wynagrodzenie: 115 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa, która polega na ręcznym zbieraniu borówki amerykańskiej na plantacji.

Wymagania:

  • dyspozycyjność na wakacje 2020;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • pracowitość;
  • zaletą będzie posiadanie statusu ucznia bądź studenta;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach kempingowych dla osób, które będą wypracowywały normy godzinowe;
  • pracę poprzez agencję pośrednictwa pracy;
  • solidnego pracodawcę;
  • norweską umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz dostępny na stronie: www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020 z zaznaczeniem opcji: „Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim”

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-sezonowej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-zbiory-borowki-w-jessheim-2020/

ID ogłoszenia: 7845e3c44bb9b39c