£od 9,20 brutto/h

Bez znajomości języka sezonowa praca w Anglii od zaraz przy zbiorach warzyw szklarniowych Cambridge

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Cambridge
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca września 2020 lub dłużej

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii przy zbiorach warzyw szklarniowych (pomidorów i papryki). Zatrudnienie sezonowe w Cambridge bez języka z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Cambridge.

Wynagrodzenie: od 9,20 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna w szklarni, gdzie zadaniem będzie zbieranie oraz pielęgnowanie pomidorów i papryki;
  • pod koniec kontraktu obowiązkiem będzie wykonywanie prac związanych z porządkowaniem szklarni.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • dostępność od zaraz, dlatego oferta skierowana głównie do osób, które przebywają już w Anglii;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie znajomość języka oraz posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • na miejscu po podpisaniu umowy będzie możliwość wzięcia zaliczki.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: adam.bednarczyk82@interia.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-sezonowa-praca-w-anglii-bez-jezyka-przy-zbiorach-warzyw-szklarniowych-w-cambridge-2020/

ID ogłoszenia: 8075f11b9f9e9abc

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka sezonowa praca w Anglii od zaraz przy zbiorach warzyw szklarniowych Cambridge”

  1. Wiktoria_G na @

    Dzień dobry razem z czwórką znajomych jesteśmy zainteresowani ofertą, proszę o kontakt.