£8,50 netto/h

Bez znajomości języka sezonowa praca w Anglii przy zbiorach truskawek, malin i borówek od czerwca 2020 Shrewsbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Shrewsbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: nawet do końca października 2020

Plantacja ze Shrewsbury poszukuje od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Anglii bez znajomości języka. Zatrudnienie przy zbiorach truskawek, malin i borówek z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Shrewsbury.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna na plantacji owoców;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie truskawek, malin i borówki amerykańskiej;
  • od października będzie możliwość pracy przy zbiorach winogron deserowych.

Wymagania:

  • dostępność od czerwca do końca września lub października 2020;
  • brak jakichkolwiek problemów z prawem;
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy;
  • pozytywne nastawienie do pracy i innych osób;
  • zaletą będzie doświadczenie oraz znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • na miejscu darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość wyjechania również w parach i grupach;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia (mile widziane w j. angielskim) prosimy wysyłać na adres e-mail: karol.paluch82@wp.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-anglii-zbiory-malin-truskawek-borowek-2020-shrewsbury-uk/

ID ogłoszenia: 625e96f4acef6ab

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka sezonowa praca w Anglii przy zbiorach truskawek, malin i borówek od czerwca 2020 Shrewsbury”

  1. Klaaudia213 na @

    Witam, razem ze znajomymi bylibyśmy zainteresowani ofertą. Prawie każdy z nas ma doświadczenie w zbiorach owoców miekkich oraz znajomość języka angielskiego. Chciałam zapytać jednak, o możliwość zdjęć zakwaterowania oraz czy instnieje jakas strona internetowa, gdzie poznamy wiecej szczegół. Proszę o kontakt. Pozdrawiam.