DKK80 brutto/h lub akord

Bez znajomości języka sezonowa praca w Danii rolnictwo od zaraz Tisvildeleje

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Tisvildeleje
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 23 czerwca 2021

Zatrudnienie w rolnictwie dla pracowników sezonowych bez znajomości języka na terenie Tisvildeleje. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Danii z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik rolnictwa.

Lokalizacja: Tisvildeleje.

Wynagrodzenie: 80 DKK brutto na godz. albo na akord (10 DKK za kilogram szparagów).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • w gospodarstwie uprawia się truskawki oraz szparagi;
  • wykonywanie różnych zadań, które będą zależały od pory roku, np. przygotowywanie pól do sadzenia, zbieranie kamieni z pól;
  • pracownik będzie zajmował się również sadzeniem truskawek i szparagów;
  • do zadań będzie należało też pielenie i pielęgnacja pól, a także układanie słomy pod truskawkami;
  • zbieranie szparagów białych oraz zielonych (podczas pracy nie trzeba będzie zbierać truskawek).

Wymagania:

  • mile widziane osoby z doświadczeniem przy zbiorach szparagów, a przeważnie białych;
  • własne kurtka nieprzemakalna i kalosze;
  • znajomość języka angielskiego u jednego z pracowników.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • zakwaterowanie w domku mobilnym w cenie 500 DKK na tydzień od osoby;
  • legalne zatrudnienie;
  • pomoc przed wyjazdem oraz w czasie zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 94760758e557b33a