€9,94 na godz.

Bez znajomości języka sezonowa praca w Holandii od zaraz przy zbiorach papryki Poeldijk

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Poeldijk
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2019 00:17
  • Wygasa: 80 dni, 18 godzin

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Holandii od zaraz przy zbiorach papryki. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka w Poeldijk z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Poeldijk.

Wynagrodzenie: 9,94 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie papryki z upraw szklarniowych.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy szklarniowej przy pomidorach, papryce albo ogórkach;
  • dostępność od zaraz;
  • chęci i zmotywowanie do pracy w szklarni.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłata raz w tygodniu;
  • dodatek dla kierowców w wysokości 20 Eur za przepracowany tydzień;
  • zakwaterowanie płatne w cenie 92 Eur na tydzień z dostępem do Internetu;
  • ubezpieczenie zdrowotne w cenie 23,45 Eur;
  • transport do i z pracy;
  • pomoc polskojęzycznych koordynatorów (pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza).

Aplikacja:

CV można wysłać na adres: biuro@duijndaminternational.pl

z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Duijndam International Sp. z o.o. z siedzibą ul. Kołłątaja 3/2 45-04 Opole dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, w tym na przekazanie danych do Partnerów Duijndam International Sp. z o.o. w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

Można także wysłać SMS lub skontaktować się przez aplikację:

  • Opole tel. 77 402 77 35/ SMS lub WhatsApp: +48 537 837 943;
  • Rzeszów tel. 17 852 84 18/ SMS lub WhatsApp: +48 534 075 096.

Osoby, które mają własne zakwaterowanie w Holandii, mogą skontaktować się z: biurami w Den Haag (tel. +31 704 274 855) lub w Rotterdamie (tel. +31 108 700 800).

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-holandii-przy-zbiorach-papryki-od-zaraz-w-rejonie-poeldijk/

ID ogłoszenia: 8985d4c6ab4ac221

Linki sponsorowane