€9,94 brutto/h

Bez języka sezonowa praca w Holandii od zaraz przy zbiorach pomidorów Someren, Asten

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Someren, Asten
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Przy zbiorach pomidorów potrzebne do zaraz osoby do sezonowej pracy w Holandii. Oferta z Someren, Asten dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Someren, Asten.

Wynagrodzenie: 9,94 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pielęgnował pomidory, czyli obrywał ich liście, obrywał pędy itp;
  • zbieranie pomidorów, a także wykonywanie prac przy likwidacji szklarni.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia długoterminowej albo całorocznej pracy;
  • możliwość pracy na wysokościach, gdyż jest to praca na wózkach szklarniowych.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • polską umowę o pracę tymczasową;
  • zarówno polski, jak i holenderski dodatek urlopowy;
  • pensję wypłacaną w Euro, która jest wyższa o około 5% przy takiej samej stawce niż na umowie holenderskiej;
  • wsparcie w znalezieniu transportu do/z pracy na terenie Holandii;
  • pomoc polskiego koordynatora operacyjnego;
  • 200 PLN bonusu za polecenie znajomego.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować pod adres: kontakt@contrain.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-holandii-przy-zbiorach-pomidorow-someren-asten/

ID ogłoszenia: 8275dde9d06ecfd7