€do uzgodnienia

Bez znajomości języka sezonowa praca w Niemczech 2020 zbiory truskawek, malin i szparagów Geiselhöring

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Geiselhöring
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia/maja 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon
  • Opublikowany: 7 listopada 2019 21:29
  • Wygasa: 79 dni, 15 godzin

Oferta aktualnej od kwietnia-maja 2020 sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Geiselhöring przy zbiorach truskawek, malin i szparagów na polu.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Geiselhöring.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w gospodarstwie rolnym przy zbiorach truskawek, malin i szparagów;
  • sortowanie owoców i warzyw na hali.

Wymagania:

  • wysoka kondycja fizyczna;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • zaletą będą uprawnienia na autobusy;
  • bez znajomości języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • pracę dla studentów na wakacje;
  • zatrudnienie od kwietnia/maja 2020;
  • umowę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech od kwietnia/maja 2020 mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 0049 171 55 11250 albo 0049 9423 943 3564

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-2020-bez-jezyka-przy-zbiorze-truskawek-malin-szparagow-geiselhoring/

ID ogłoszenia: 6375dc46f8809782

Linki sponsorowane