€9,19 brutto na godz.

Bez znajomości języka sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach warzyw 2019 od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Gospodarstw z Frankfurtu nad Menem poszukuje do sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach warzyw. Ogłoszenie 2019 bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w niemieckim gospodarstwie;
  • zadaniem będzie zbiór, pielęgnowanie oraz sadzenie warzyw, np. sałaty, kapusty itp.;
  • oczyszczanie oraz mycie warzyw;
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracach rolniczych;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dyspozycyjność przez cały okres trwania umowy.

Oferujemy:

  • pracę sezonową;
  • 60 godzin pracy w tygodniu w zależności od zapotrzebowania;
  • zakwaterowanie w cenie 3 Eur na dobę w mieszkaniu 3 – 4 osobowym;
  • po pierwszym tygodniu jest możliwość wzięcia zaliczki;
  • 2 razy dziennie darmowy posiłek regeneracyjny;
  • pracodawca dopłaca 50 Eur do biletu powrotnego po przepracowaniu 3 miesięcy;
  • jednorazowa opłata 650 PLN za zorganizowanie wyjazdu, czyli bilet z Polski do Niemiec, polisa, a także wsparcie biura.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: niemcy@bispol.com

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 13 4463295 lub 782745508.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-warzyw-frankfurt-nad-menem-2019/

ID ogłoszenia: 3085ce7bdcb5b2a3