PLN150-350 na dzień

Bez znajomości języka sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach malin 2021 Innvik

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Innvik
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od lipca 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 - 5 tygodni

Plantacja z Innvik poszukuje osób bez znajomości języka do sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie od lipca 2021 dla Polaków przy zbiorach malin. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Innvik.

Wynagrodzenie: 150 – 350 PLN na dzień.

Start: od lipca 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie malin.

Wymagania:

  • dobrą kondycję fizyczną;
  • sprawność manualną;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od 10 – 15 lipca 2021 na 4 – 5 tygodni.

Oferujemy:

  • pracę od 6.00 lub 7.00 rano do 14.00, a następnie dwie godziny przerwy i potem pracę od 16.00 do 20.00;
  • zakwaterowanie w cenie 35 NOK na dzień;
  • legalne zatrudnienie na umowę o pracę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: swirek112@op.pl

Źródło: http://praca-norwegia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-norwegia-zbiory-malin-od-lipca-2021-w-innvik/

ID ogłoszenia: 95560d5fdda834ef