NOKmin. 115 NOK/h

Bez znajomości języka sezonowa praca w Norwegii od zaraz przy zbiorach śliwek Magnor

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Magnor
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 - 8 tygodni

Do sezonowej pracy w Norwegii poszukiwane osoby bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 od zaraz w Magnor przy zbiorach śliwek z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Magnor.

Wynagrodzenie: min. 115 NOK na godz. lub na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy ręcznym zbieraniu śliwek, a także ich pakowaniu.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • zmotywowanie;
  • samodyscyplina;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w domkach kempingowych w cenie 80 NOK na dobę;
  • norweską umowę;
  • pracę na 6 – 8 tygodni.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: apaczkowski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegi-przy-zbiorach-sliwek-bez-jezyka-magnor-2020/

ID ogłoszenia: 3555f4ce94a016a0

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka sezonowa praca w Norwegii od zaraz przy zbiorach śliwek Magnor”

  1. lauritta115 na @

    Czy praca jest jeszcze aktualna ?