€9,50 na godz.

Bez języka sezonowa praca w Szwecji przy zbiorach pieczarek od zaraz 2020

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Szwecja
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: maksymalnie 180 dni

Propozycja podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Szwecji przy zbiorach pieczarek. Zatrudnienie na farmie dla pracowników sezonowych bez języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Szwecja.

Wynagrodzenie: 9,50 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na farmie pieczarek;
  • do zadań będzie należało: zbieranie, sortowanie, ważenie i pakowanie pieczarek;
  • po zbiorach wykonywanie ogólnych prac porządkowych.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • bez języka szwedzkiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • przygotowanie do fizycznej pracy na farmie;
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat. B;
  • atutem będzie umiejętność obsługi wózka widłowego.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • transport do/ze Szwecji;
  • przynajmniej 40 godzin pracy w tygodniu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • strój roboczy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę: www.pracuj.pl/praca/pracownik-na-farmie-pieczarek-szwecja,oferta,7639321

ID ogłoszenia: 345f5f94fceee09