SEK100 brutto/h lub na akord

Bez znajomości języka Szwecja praca sezonowa od zaraz zbiory truskawek 2021

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Szwecja
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Zatrudnienie dla pracowników sezonowych bez znajomości języka. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Szwecji przy zbiorach truskawek. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Szwecja.

Wynagrodzenie: 100 SEK brutto na godz. albo na akord – 4,25 SEK za pojemniczek.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla kobiet;
  • pracownik na tym stanowisku będzie zajmował się zbieraniem truskawek;
  • po zbiorach wykonywanie zadań, takich jak: plewienie skrzynek, przenoszenie sadzonek do tuneli, zdejmowanie folii z tuneli, a także inne zadania.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • pracę przynajmniej po 8 godzin dziennie;
  • zakwaterowanie w cenie 20 SEK na dzień z dostępem do wi-fi;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 733 080 561

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-dla-pan-przy-zbiorze-truskawki-w-szwecji-CID4-IDKcMAl.html

ID ogłoszenia: 64060d606d5141d0