€12,50 brutto/h

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz jako żywa maskotka bez języka Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Od zaraz możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 w Berlinie jako żywa maskotka dla Polaków. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 12,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym w agencji reklamowej jako żywa maskotka;
  • pracownik będzie obsługiwał różnego rodzaju imprezy oraz eventy w specjalnym stroju, a także będzie roznośił ulotki, rozdawał gratisy zabawiał gości.

Wymagania:

  • mile widziane umiejętności aktorskie;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • samodzielność, otwartość;
  • przyjazne nastawienie do ludzi;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • szkolenie pracownicze;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zapewnioną liczbę godzin pracy;
  • darmowe zakwaterowanie w hotelu robotniczym;
  • bezpłatne dojazd do pracy;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • asystowanie podczas wity u lekarzy.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: maskotka Berlin 01/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-jako-zywa-maskotka-w-berlin/

ID ogłoszenia: 6925e2ee99ab36b1