NOKdo ustalenia

Dam fizyczną pracę w Norwegii na produkcji spożywczej Drammen bez języka

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Drammen

Pilenie szukamy pracowników fizycznych do pracy w Norwegii przy pakowaniu spożywczym na linii produkcyjnej. Start w Drammen od zaraz bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Drammen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 4

Zadania:
Praca odbywa się w charakterze skoczka/pomocnika produkcyjnego, który będzie zajmować się wspieraniem procesów odbywających się przy wytwarzaniu produktów spożywczych.

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego
– sprawne zarządzanie czasem
– szybkość uczenia się, zapamiętywania
– elastyczność godzinowa
– doświadczenie na przedstawionym przez nas stanowisku będzie atutem
– dla osób energicznych, pozytywnych
– zorganizowanie, samodzielność

Oferujemy:
– płaca zależna jest od doświadczenia osoby zatrudnionej
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– pomoc na miejscu
– pracę w międzynarodowym środowisku
– godne warunki zatrudnienia
– odpowiedzi na wszelkie pytania

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV napisane po angielsku na maila: post@rekrutteringshusetmork.no z tematem: Produksjonsmedarbeider.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-na-produkcji-spoz-bez-jezyka-drammen-na-wakacje-2015/

ID ogłoszenia: 9875584a49f10588

6 komentarzy na “Dam fizyczną pracę w Norwegii na produkcji spożywczej Drammen bez języka”

  1. ewelina0917 na @

    Witam
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Proszę o kontakt tel. 788 722 943, email ewelina0917@wp.pl

  2. DawidOPO na @

    Witam,
    Mam nazywam się Dawid Hajduk, wraz z moimi przyjaciółmi (grupa 4 osób) szukamy pracy na okres wakacyjny a dokładnie na 2 miesiące (lipiec, sierpień). Jesteśmy studentami w wieku 21 lat. Dwie osoby studiują na Uniwersytecie Opolskim na kierunku pedagogicznym, natomiast dwie pozostałe osoby na Politechnice Opolskiej na kierunku informatycznym. Każde z nas miało styczność z tego typu pracą. Każdy z nas pracował w tego typu warunkach co za tym idzie jesteśmy przyzwyczajeni do trudnych warunków. Jesteśmy osobami młodymi, pracowitymi, bez nałogów, bardzo energicznymi, łatwo nawiązujemy kontakty z innymi osobami. Znamy język angielski w stopniu komunikatywnym, znamy również podstawy języka niemieckiego. Cała 4 zamieszkuje tereny opolszczyzny (około 30km od Opola). Prosimy o kontakt na numer 787966844 oraz na tego e-maila. Jestem dostępny pod telefonem każdego dnia.

    Pozdrawiam.

  3. hn95praca na @

    Witam, wraz z moją koleżanką jesteśmy studentkami, mamy ukończone 20 lat i interesuje nas praca na okres lipca. Jesteśmy pracowite, sumienne i staranne. Znamy język angielski w stopniu bardzo dobrym. Jesteśmy bardzo zmobilizowane do podjęcia pracy. Czekamy na odpowiedź. E-mail: h.marchlik@gmail.com

  4. leszek64 na @

    Jestem zainteresowany ofertą.Proszę o kontakt tel.664632737 Bardzo mi zależy Pozdrawiam

  5. krempus78 na @

    Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Szukam pracy na okres wakacyjny. Jestem bardzo zmotywowany do pracy. Posługuję się językiem niemieckim i angielskim.
    Proszę o kontakt pod numerem 728374213 lub mailowo na adres krempus@interia.pl
    Pozdrawiam

  6. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam