NOK23500/mc NOK

Dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz bez języka Ålesund naprawa palet

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Ålesund
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 27 listopada 2018 16:43
  • Wygasa: 66 dni, 2 godzin

Fizyczna praca w Norwegii przy naprawie palet od zaraz. Zatrudnienie bez znajomości języka w Ålesund dla Polaków w umową na pół roku. Zakwaterowanie bezpłatne jest zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: pracownik naprawy palet.

Wynagrodzenie: 23 500 NOK miesięcznie brutto.

Lokalizacja: Ålesund, Dania.

Umowa: pół roku.

Zadania na stanowisku:

  • naprawa palet drewnianych;
  • sortowanie palet i ocena ich stanu;
  • wykonywanie czynności za pomocą elektronarzędzi i narzędzi ręcznych.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • dobry stan zdrowia;
  • sprawność fizyczna;
  • doświadczenie przy podobnych zadaniach;
  • komunikatywny język angielski;
  • dokładne wypełnianie zadań;
  • przyjazne zachowanie;
  • solidność;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • darmowe miejsce zamieszkania na miejscu;
  • opieka medyczna w razie potrzeby;
  • zatrudnienie w stałych godzinach 8:00 – 16:00;
  • umowę o pracę na norweskich zasadach;
  • prawo do płatnego urlopu;
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres podany poniżej. Aplikacje przyjmujemy do końca listopada:

soknadansatte@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-od-zaraz-przy-naprawie-palet-alesund/

ID ogłoszenia: 4805bf7fd8d0d0e1

Linki sponsorowane