£na akord

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka przy kwiatach-zbiory żonkili Boston

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Boston
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące

Poszukujemy od zaraz osób do pracy w Anglii przy kwiatach. Oferta z Bostonu w ogrodnictwie przy zbiorach żonkili bez znajomości języka angielskiego z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Anglia, Boston, Lincolnshire
Wynagrodzenie: na akord
Start: od zaraz do kwietnia

Zadania:
Zajmowanie się zbieraniem żonkili od lutego do kwietnia.

Wymagania:
– od pracownika wymagamy dobrego zdrowia
– chęć podjęcia zatrudnienia od zaraz
– możliwość pozostania za granicą do kwietnia
– szybkość, ruchliwość, energiczność
– wytrzymałość fizyczna
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku
– delikatne obchodzenie się z kwiatami

Oferujemy:
– pomoc przy szukaniu miejsca zamieszkania w jak najkorzystniejszej cenie
– wynagrodzenie zależne od indywidualnego zbioru
– dobre zarobki
– brak ukrytych kosztów
– legalną pracę na angielskich warunkach
– sprzyjające warunki zatrudnienia
– dla chętnych możliwość dalszej współpracy po zakończeniu umowy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy: angelikapiecuch@wp.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-sezonowa-przy-zbiorach-kwiatow-zonkili-boston-lincolnshire/

ID ogłoszenia: 48754c68cf00cfab

5 komentarzy na “Dam pracę w Anglii bez znajomości języka przy kwiatach-zbiory żonkili Boston”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. Damian021 na @

    Witam,
    Jestem osobą pracowita i odpowiedzialną szybko nawiązuje kontakt. Mam 21 lat i bardzo potrzebuje tej pracy jestem z wsi chłopak i lubię taką prace. Znajduję się w tej chwili w Dudley i nie mam czym sie dostać do Bostonu jak byś cie mieli jakiś transport to prosiłbym o dacie znać. Proszę o rozpoznanie mojego oglosznia i prosiłbym o kontakt.

    Tel.+44667281131
    E-mail: damianzuk6@gmail.com
    Pozdrawiam

  3. anna18 na @

    witam jestesmy zaiteresowani z chłopakiem tym ogłoszeniem . Bardzo prosze o kontak bardzo nam zalezy na tej pracy od połowy czerwca jestesmy w stanie podjac sie . Pozostawiamy nr kontaktowy 880103558

  4. Karolina15783 na @

    Witam wraz z siostrą i koleżanką jestem zainteresowana państwa ofertą pracy
    jesteśmy młode, bez nałogów i gotowe do podjęcia pracy od zaraz.
    Mieszkam w Oksfordzie i nie mamy żadnego problemu z dojazdem do państwa.
    Bardzo proszę o kontakt pod numerem: +447448018818 lub adres e-mail: angelikabd16@wp.pl
    Z góry dziękuję

  5. marlenka0102 na @

    Witam,
    mój mąż jest zainteresowany oferta pracy. Jest gotowy do wyjazdu w każdej chwili. Pochodzi ze wsi więc praca tego typu nie jest mu obca.
    Jest młody i energiczny.
    Nr tel. 722273992