€6,19 GBP za godz.

Dam pracę w Anglii przy zbiorach owoców bez znajomości języka Hereford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Hereford
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne

Farmer z Hereford zatrudni pracowników sezonowych bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii. Oferta przy zbiorach owoców i warzyw. Zatrudnienie na 6-10 tygodni

Stanowisko: Pracownik sezonowy na farmę
Lokalizacja: Anglia, Hereford
Wynagrodzenie: 6,19 GBP za godz.

Zadania:
Praca odbywa się na farmie i polega na zbiorze warzyw i owoców. Zatrudniony będzie również wykonywał inne prace zlecane przez pracodawcę.

Wymagania:
– dobra kondycja fizyczna i psychiczna
– możliwość podęcia pracy fizycznej na okres do 10 tygodni
– otwartość, skrupulatność , zaangażowanie
– sprawne dłonie
– szybkość w wykonywaniu zadań

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz na 6-10 tygodni
– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
– cały koszt za rekrutacje i wszystkie świadczenia wynosi 1195 zł
– miejsce noclegowe w cenie 35 GBP za 7 dni
– miłą atmosferę w miejscu pracy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://www.poloniusz.pl/o1-22h68m/

Źródło:

ID ogłoszenia: 26853f5112e8d260

ilość wszystkich wyświetleń: 4881, dzisiaj: 2

5 komentarzy na “Dam pracę w Anglii przy zbiorach owoców bez znajomości języka Hereford”

  1. kinga1211 na @

    Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy. Jestem osoba wytrwalą, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Posiadam doświadczenie w zbiorach. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Mogę zacząć pracę od zaraz!!! Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 517-394-221. E-mail: kinga-zbiory@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga

  2. mariuszek123456789 na @

    Jestem zainteresowany proszę o kontakt 785715601

  3. jenker na @

    Witam. wraz z kolega jesteśmy chętni podjąć prace od zaraz. jesteśmy młodzi, zdrowi, wysportowani. ja mam 24lata kolega 19. nie boimy się ciężkiej pracy. Prosimy o odpowiedz na nr 662319004 lub 888532272 lub meilowo bastajpan1@interia.eu. Pozdrawiam

  4. Piotr.92 na @

    Witam jestem zainteresowany jestem osobą dobrze sprawną fizycznie, wytrwałą bez żadnych nałogów mogę zacząć prace od zaraz. Kontakt : nr telefonu 720859500 emial piotrek83v@op.pl Pozdrawiam.

  5. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam