Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

9 komentarzy na “Dam pracę w Anglii przy zbiorach warzyw dla pracownika fizycznego”

 1. maja1234 na @

  Witam wraz z partnerem jestesm zainteresowana pracą. Kontakt: 728152248. Jestesmy bardzo pracowici, sprawni, zależy nam na zarobku wiec jestesmy dyspozycyjni. email: maja.szczechowicz@gmail.com proszę o kontakt wtedy wyślę CV

 2. Marian na @

  Witam serdecznie,

  wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy przy zbiorach. Oboje jesteśmy sumiennymi, pracowitymi studentami bez jakichkolwiek przeciwwskazań zdrowotnych, ponadto posługujemy się językiem angielskim na dobrym poziomie, dodatkowo narzeczona zna dobrze język włoski. Proszę o kontakt na adres: marian0347@o2.pl

  Łączę wyrazy szacunku

 3. Wojciech.B na @

  Witam, razem z partnerką jesteśmy zainteresowani pracą. Jesteśmy studentami rzetelnie wykonujemy swoje obowiązki w pracy, znam język na poziomie komunikatywnym, a partnerka na dobrym poziomie. Kontakt: 691 870 984, adres: boullli@o2.pl.

 4. wojtek93 na @

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Ukończyliśmy szkołę średnią, jesteśmy tegorocznymi maturzystami. Chcielibyśmy dostać pracę za granicą na okres od lipca do września. Praca fizyczna nie sprawia nam problemu, gdyż jesteśmy ambitni i wytrwali. Prosimy o jak najszybszą odpowiedź.

  E-mail: mass2@op.pl
  Kontakt: 667974382

  Pozdrawiamy!

 5. owocowa17 na @

  Witam!
  Wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Ukończyliśmy szkołę średnią. Chcielibyśmy dostać pracę za granicą na okres od lipca do września tego roku. Mieszkamy na wsi i wiemy co to ciężka praca. Pracowaliśmy w pracach sezonowych tj. zbieranie truskawek, wiśni, porzeczek, jabłek. Praca fizyczna nie sprawia nam problemu, gdyż z chęcią wykonujemy każde powierzone nam zadanie oraz jesteśmy ambitni i wytrwali. Liczymy na odczytanie naszej wiadomości i o jak najszybszą odpowiedź.

  E-mail: owocowa17@gmail.com

  Pozdrawiamy!

 6. L.kulski na @

  Witamy!
  Grupa młodych i energicznych ludzi chętnie podejmie się pracy! Oferujemy:
  -Wyjazd od początku Lipca do początku Września z możliwością przedłużenia.
  -Grupę 4 osobową
  -Wiek 18,20,21,22 lat
  -3 letnie doświadczenie w zbieraniu owoców
  -Prawo jazdy kat.B
  -Angielski w stopniu komunikatywnym
  Proszę o odpowiedź na e-mail lukaszkulski18@gmail.com lub tel; 887073428

 7. Daria na @

  Para zainteresowana Państwa wyjazdem. Studenci w wieku 20 lat, znający język angielski w stopniu dobrym (partner)/komunikatywnym (ja). Posiadamy prawo jazdy kat. B. Jesteśmy osobami pracowitymi, uczciwymi, pełnymi wigoru i chęci po pracy! Chętnie podjęlibyśmy się tej pracy od 14 lipca do końca września. Posiadamy również kilkuletnie doświadczenie przy zbiorach sezonowych (głównie owoców).
  Bardzo prosimy o odpowiedź zwrotna drogą mailową: paulinawojcik68@gmail.com lub telefoniczną: 730-579-870.
  Z góry dziękujemy i pozdrawiamy!

 8. czarny_12355 na @

  witam Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.mam 32 lata silny fizycznie i psychicznie. tel 793568973 email mariuszczarny@vip.onet.pl POZDRAWIAM

 9. darkinteligent na @

  Witam wraz z kolegą chętnie podejmiemy się tej pracy, młodzi sprawni fizycznie, proszę o kontakt tel. 884924082, email darkinteligent@gmail.com , dziękuje i pozdrawiam Krzysztof .

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.