DKKdo ustalenia

Dam pracę w Danii dla mężczyzn bez znajomości języka w leśnictwie od zaraz

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Dania
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Szkółka leśna zatrudni od zaraz mężczyzn bez znajomości języka duńskiego i doświadczenia do pracy w Danii jako pomocnik przy choinkach. Ogłoszenie w leśnictwie przy ścinaniu drzewek.

Stanowisko: pomocnik leśniczego
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik ścina choinki, a następnie przenosi je do maszyny siatkującej
– układanie przygotowanych drzewek na palety
– ścinanie gałęzi
– obsługa ciągników i wysięgników
– należy również zbierać mech

Wymagania:
– zatrudnienie jedynie dla mężczyzn w wieku od 20 do 50 lat
– dobre zdrowie
– siła fizyczna
– przyjazd autem
– doświadczenie na danym stanowisku będzie mile widziane
– wyjazd od zaraz
– pozostanie na miejscu do 15 grudnia
– dostosowanie się do trudnych warunków
– mile widziana znajomość języka angielskiego, ale nie jest wymagana

Oferujemy:
– zdobycie nowego doświadczenia
– możliwość pracy w grupach 2-3 osobowych
– legalną pracę od zaraz
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy na maila: rekrutacja@polandforest.dk

Źródło: http://zawod-branza.epracazagranica.pl/49423-praca-w-danii.html#.VkQEpFUvfIV

ID ogłoszenia: 5075644049fb2ec5

1 odpowiedź na “Dam pracę w Danii dla mężczyzn bez znajomości języka w leśnictwie od zaraz”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam