PLN6,500.00

Dam pracę w Danii na budowie od zaraz jako murarz, Jutlandia 2019

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutlandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: kwiecień
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

Od zaraz poszukiwani murarze gotowi do pilnego podjęcia pracy w Danii na budowie. Zatrudnienie 2019 w rejonie Jutlandii na okres około 3 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Okres pracy: około 3 miesiące z możliwością przedłużenia
Miejsce pracy: Jutlandia, Dania
Ilość wakatów: 2

Oferujemy:

Średnie zarobki netto miesięcznie po odliczeniu mieszkania i podatków ​ to 6400 PLN + 600 PLN pieniądze wakacyjne.
Wypłatę wynagrodzenia co miesiąc, ZAWSZE NA CZAS,
– stawka godzinowa brutto: 80 DKK plus 12,5 % dodatek wakacyjny,
– średnie zarobki miesięczne brutto: 18,000 DKK
– możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
– 50/60 godzin w tygodniu,
– ubezpieczenie zdrowotne,
– wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
– możliwość zaliczki do 3000 koron .
– pomoc w organizacji mieszkania, 40-60 dkk doba (mieszkanie w miejscu pracy, dobre warunki mieszkaniowe),
– duńska umowa,
– obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora.

Zakres obowiązków:

– renowacja i naprawa budynków gospodarczych,
– drobne prace budowlane

Oczekujemy:

– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego u jednego pracownika,
– doświadczenie budowlane jako murarz,
– własny samochód mile widziany,
– zaangażowanie,
– dyspozycyjność w podanym terminie,
– dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
– dobry stan zdrowia.

Zakwaterowanie organizujemy w odległości od 5 do 40 km.

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz na naszej stronie
pf-gruppen.com/polski/praca-w-skandynawii/aplikuj-o-prace/

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):
Edyta + 48660575888
Justyna +48664764763
Grupa na facebooku
web.facebook.com/groups/pfgruppen/
Link do strony na facebooku
Napisz do nas na chat : m.me/PFGRUUPEN
Link do strony internetowej
pf-gruppen.com/polski/praca-w-skandynawii/o-firmie/

ID ogłoszenia: 9935c94f45b21bb2

ilość wszystkich wyświetleń: 590, dzisiaj: 1