DKKdo uzgodnienia

Dam pracę w Danii na fermie norek dla pracowników fizycznych bez języka

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Dania

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Danii na fermie norek. Aktualne zatrudnienie dla osób z doświadczeniem bez znajomości języka duńskiego, jednak z wymaganym językiem niemieckim lub angielskim.

Stanowisko: pracownik przy norkach

Miejsce pracy: Dania

Wynagrodzenie: do uzgodnienia samodzielnie z pracodawcą

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony na fermie norek odpowiedzialny będzie za karmienie, pojenie zwierząt, sprzątanie.
  • Do obowiązków będzie należało również ściąganie skór, utrzymywanie porządku na miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • aktywne prawo jazdy kat.B
  • dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • obowiązkowo doświadczenie w pracy przy norkach
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność,
  • zaangażowanie
  • wytrzymałość na warunki pracy

Aplikowanie:

  • Osoby które spełniają powyższe warunki proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: psolutions.pracanorki@wp.pl z dopiskiem: norki

źródło: http://www.praca4u.net/praca-na-fermie-dania-id221543.html

ID ogłoszenia: 793537dfb995edb0

ilość wszystkich wyświetleń: 8550, dzisiaj: 1