DKKdo uzgodnienia

Dam pracę w Danii od zaraz w leśnictwie bez języka Viborg szkółka leśna

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Viborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: umowa na czas określony

Zatrudnimy od zaraz nowe osoby do szkółki leśnej w Viborg, bez znajomości języka. Dania praca w leśnictwie z wysokim wynagrodzeniem oraz umową na czas określony. Nie wymagamy doświadczenia.

Stanowisko: pracownik szkółki leśnej.

Lokalizacja: Dania, Viborg.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • wycinka choinek za pomocą piły mechanicznej;
  • znoszenie drzewek do określonego punktu oraz układanie według etykiet;
  • umieszczanie choinek w siatkach za pomocą specjalnej tubownicy;
  • układanie drzewek na palecie przyczepionej do ciągnika.

Wymagania:

  • możliwość przyjazdu własnym samochodem (mile widziane wyjazdy po kilka osób);
  • gotowość do pracy w każdą pogodę;
  • dobre zorganizowanie;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sprawność fizyczna oraz dobry stan zdrowia;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe;
  • wysokie zarobki;
  • zakwaterowanie;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • przeszkolenie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w leśnictwie.

Aplikacje:
Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia w Danii zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres:

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 71457bf5b0bc031c

3 komentarze na “Dam pracę w Danii od zaraz w leśnictwie bez języka Viborg szkółka leśna”

  1. Honorka06 na @

    Witam zaineresowany jestem ta praca moje dane to Sulik Slawomir 32 lat
    moj nr 791126835

  2. bolo2280 na @

    bolo2280 tel.693398563 wyjazd choćby jutro

  3. Norbert125 na @

    3 osoby chętne do pracy od zaraz mieszkamy w viborg norrbeertoo125@interia.pl