DKKakord

Dam pracę w Danii przy zbiorach truskawek i groszku bez znajomości języka Græsted

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Græsted
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 1 czerwca 2016
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

Oferta pracy w Danii na sezon 2016 przy zbiorach groszku oraz truskawek. Zatrudnienie bez znajomości języka duńskiego od początku czerwca do końca sierpnia. Zakwaterowanie jest zapewnione na plantacji.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Græsted, Dania.

Wolne wakaty: 12.

Wynagrodzenie: akord – kilogram groszku/truskawek 4,85 DKK brutto, mycie truskawek – 2,50 DKK za kilogram.

Opis pracy:
Pracownicy zajmują się zbieraniem truskawek oraz groszku na polu.
Zadania wykonywane są w godzinach:

  • 4.00 – 10.00 zbiór truskawek;
  • 14.00-18.00 zbiór groszku.

Osoby zatrudnione mogą być delegowane również do innych prac, np. mycia truskawek.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność na 3 miesiące od 1 czerwca;
  • doświadczenie przy zbiorach będzie plusem;
  • język angielski w stopniu podstawowym jest mile widziany;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziome;
  • odpowiedzialność i pracowitość;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • należy zabrać pościel oraz strój roboczy;
  • przygotowanie na wykonywanie zadań w każdą pogodę.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne 325 DKK na tydzień;
  • umowę o pracę na 3 miesiące;
  • pomoc w formalnościach;
  • możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy w czasie wakacji.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres e-mail:

mb[at]balticworkforce.com

Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości: „Zbiory 2016/WS”.
Zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko, wiek, numer telefonu, adres a także informację o dyspozycyjności, doświadczeniu oraz stopniu znajomości języka angielskiego.

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/zbiory_truskawek_i_groszku_w_danii_praca_od_0106,ogloszenie,20160425073330.html

ID ogłoszenia: 5405721377b37d0e