€9,51/h brutto

Dam pracę w Holandii bez języka przy zbiorach truskawek od zaraz Berlikum

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Berlikum
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka. Chętnie zatrudnimy w szklarni z Berlikum przy zbiorach i pakowaniu truskawek.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Berlikum, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,51 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie truskawek w warunkach szklarniowych
  • do obowiązków będzie należało pakowanie oraz sortowanie owoców

Wymagania:

  • preferowane osoby posiadające doświadczenie przy zbiorach
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • wsparcie w załatwianiu spraw związanych z wyjazdem
  • wysokie dodatki wakacyjne i urlopowe
  • płatne zakwaterowanie w dobrych warunkach
  • wsparcie w wyrobieniu numeru BSN na miejscu
  • zarobki wypłacane co tydzień na konto
  • transport do pracy rowerem lub samochodem służbowym

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o kontaktowanie się z naszym biurem:

Kielce
ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Lublin
ul. Hempla 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-sezonowa-bez-znajomosci-jezyka-zbiory-truskawek-od-zaraz-berlikum/

ID ogłoszenia: 805a56802e60ad6