€do ustalenia

Dam pracę w Holandii dla kobiet bez języka przy zbiorze pomidorów Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Rotterdam

Od zaraz potrzebne kobiety do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorze i pakowaniu pomidorów ze szklarni. Oferta z Rotterdamu dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Posiadamy wolne miejsca dla 8 osób z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Holandia, Rotterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zbieranie i pakowanie pomidorów ze zbiorów szklarniowych.

Wymagania:
– chęć do pracy
– doświadczenie pry zbiorze pomidorów
– wytrzymałość
– motywacja do pracy
– osoba bez nałogów

Oferujemy:
– pracę od zaraz
– zakwaterowanie
– zapewniamy pracę w wymiarze od 40 do 48 godzin tygodniowo
– wsparcie w pierwszych dniach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV w języku obcym na adres: praca@holandiajobs.pl

Źródło:

ID ogłoszenia: 8465342fd7711560

3 komentarze na “Dam pracę w Holandii dla kobiet bez języka przy zbiorze pomidorów Rotterdam”

  1. Karolina i Iwona na @

    Witam!
    Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą pracy, mamy po 20 lat i jesteśmy w stanie wyjechać na dłuższy okres czasu! Jestesmy osobami komunikatywnymi oraz potrafiącymi pracować w grupie, nie posiadamy żadnych nałogów.Umiejętnośc angielskiego w stopniu komunikatywnym. Prosimy o kontakt pod nr. tel. 693363520 lub e-mail: karolinak1729@onet.eu .
    Pozdrawiamy!

  2. kinga667 na @

    Witam! Jestem zainteresowna pracą od lipca do końca sierpnia.
    Mam 18 lat, od wrześna będę w maturalnej szkole w liceum ogólnokształcącym. Jestem zainteresowana powyższą ofertą, Jestem osobą doświadczoną, przy zbiorze owoców pracuję od dziecka, pracowitą, można na mnie polegać. Każde wydanie mi polecenie wypełnię szybko i rzetelnie. Ponadto jestem osobą zdrową, wytrwałą i silną fizycznie. Posługuję się językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym oraz językiem niemieckim na poziomie komunikatywnym. Kontakt:
    Tel.667228734
    E-mail: kingula667@wp.pl

  3. Oliwia006 na @

    Witam 🙂 Wraz z siostra jesteśmy zainteresowane państwa ofertą.
    Jestesmy sumienne, pracowite, odpowiedzialne bez nalogow.
    Prace mozemy zaczac juz od przyszlego tygodnia do konca sierpnia.
    Prosimy o kontakt: O.Kowalska28@wp.pl lub tel 537102008