€do ustalenia

Dam pracę w Holandii od zaraz dla ogrodnika przy kwiatach w szklarni Emmeloord

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Emmeloord

Poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w Holandii. Oferta od zaraz z Emmeloord w ogrodnictwie przy pielęgnowaniu kwiatów i ich ścinaniu. Pracownik głównie będzie się zajmować różami hodowanymi w szklarni.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Hoandia, Emmeloord
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– pielęgnowanie róż (podlewanie, przycinanie, nawożenie, itp.)
– praca odbywa się w szklarni

Wymagania:
– od kandydatów oczekujemy min. 2 letniego doświadczenia przy pielęgnacji róż
– komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź holenderskiego
– gotowość wyjazdu do Holandii na dłuższy okres
– odpowiedzialność, zaangażowanie, punktualność
– dobre zdrowie
– brak nałogów

Oferujemy:
– podpisanie umowy na dłuższy okres
– pracownikom zapewniamy zakwaterowanie i ubezpieczenie
– na miejscu pomoc polskiego koordynatora
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
– konkurencyjne stawki godzinowe
– transport wewnętrzny

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu: 533-083-111 bądź 77-441-06-54

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-w-ogrodnictwie-przy-kwiatach-scinanie-roz-emmeloord/

ID ogłoszenia: 18054a3291bda024