€do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii przy zbiorach truskawek bez języka Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Limburgia
  • Zakwaterowanie: Brak

Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorze truskawek w szklarni. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka urzędowego. Osoby znające język angielski lub niemiecki będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności podczas rekrutacji.

Stanowisko: Pracownik szklarniowy
Lokalizacja: Holandia, Limburgia
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:
Do zadań pracownika będą należały prace w szklarni przy zbiorze truskawek wiszących. Pracownik będzie również sortował owoce następnie je pakował w opakowania oraz dbał o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:
– bardzo dobra kondycja fizyczna
– doświadczenia przy pracach z truskawkami
– zaangażowanie w pracy
– aktualne prawo jazdy kat. B będzie mile widziane
– posiadanie samochodu ułatwi kandydatowi przemieszczanie się do miejsca pracy
– znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
– osobiste stawienie się w biurze w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– umowę tymczasową
– pomoc w pierwszych dniach
– wsparcie przy szukaniu miejsca zamieszkania oraz dojazdach
– miłą atmosferę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie swojego CV na adres: a.niewiadomskacontrain.p w tytule proszę wpisać:truskawki

Źródło: http://www.praca4u.net/zbior-truskawek-szklarniowych-apt-nr-5612-id212464.html

ID ogłoszenia: 603533540c910846

5 komentarzy na “Dam pracę w Holandii przy zbiorach truskawek bez języka Limburgia”

  1. bogacze123 na @

    mam 24 lat jestem osoba zainteresowana praca, bardzo dobra kondycja fizyczna,wytrzymalosc,jezyk niemiecki podstawowy prosze o kontakt 723467518 klimatczarny@gmail.com

  2. Puzon944 na @

    Witam, wraz z kolegami 2,4,5 jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorach. Znajomość języka angielskiego w stoniu dobrym,podstawowym.

    Proszę o kontakt

    782-698-589

    Michał

    Pozdrawiam

  3. nero152 na @

    Witam wraz z dziewczyną jestem zainteresowany państwa oferta moja znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym nr.tel.519178455 adres email dolores880@gmail.com.Kamil i Ismena

  4. julijka95 na @

    Witam,
    Ja i moja przyjaciółka jesteśmy zainteresowane Waszą propozycją pracy. Jesteśmy do dyspozycji od czerwca do końca sierpnia tego roku. Obie wyrózniamy się ogromnym zapałem do pracy i odpowiedzialnością. Spełniamy wszystkie wymagania dotyczące Waszej oferty. Naszym dodatkowym atutem jest znajomośc języka angielskiego. Mamy po 19 lat i po raz pierwszy chciałybyśmy podjąc się pracy za granicą, gdyż byłoby to dla nas wielką możliwością zdobycia nowego doświadczenia i poznania innych kultur. Jesteśmy gotowe do wyjazdu od zaraz. Liczymy na kontakt w tej sprawie juliakozakowska@wp.pl
    Pozdrawiam

  5. mistrz100 na @

    Witam
    Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl