€do ustalenia

Dam pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach warzyw w szklarni Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hamburg
  • Data rozpoczęcia pracy: 1.10.2014
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 22.12.2014

Aktualnie szukamy pracowników sezonowych do pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw. Oferta z Hamburga od zaraz w szklarni bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należał zbiór pomidorów i papryki. Zatrudniony będzie również pielęgnować warzywa oraz je pakować. Praca odbywa się w szklarni.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
– chęć do pracy za granicą do 22 grudnia
– posiadanie doświadczenia przy zbiorach mile widziane
– wcześniejsze zatrudnienie w szklarni będzie dodatkowym atutem
– zatrudnimy kandydatów nie przekraczających 45 lat

Oferujemy:
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych
– rozpoczęcie pacy już od 1 października do 22 grudnia
– oferujemy codzienne dojazdy do pracy
– zapewniamy zakwaterowanie
– możliwość uzgodnienia ceny wynagrodzenia
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-przy-zbiorach-warzyw-w-szklarni-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 1095424859202165

11 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach warzyw w szklarni Hamburg”

  1. jagoda12 na @

    witam
    razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa oferta pracę możemy podjąć od zaraz, jesteśmy sumienni, pracowici, bezkonfliktowi i szybko sie uczymy..oboje posiadamy prawo jazdy kat.B bardzo prosimy o kontakt nr.tel.669133466 lub 695997449 e-mail sylwunia756@interia.pl

  2. reganajax na @

    Witam, jestem zainteresowany praca wraz ze znajomym. regan1992@op.pl

  3. panna1982 na @

    Witam razem z kolegom jestesmy zainteresowani panstwa ofertom ,prace mozemy podiac od zaraz oboje posiadamy prawo jazdy kat B szybko sie uczymy jestesm mlodymi osobami prosze o kantakt na mail rafa16091982@gmail.com lub numer tel 697 135 788 prosze o kantakt.

  4. sylwik1994 na @

    Witam. Jestem zainteresowany Waszą ofertą pracy, mam 21 lat jestem osobą pracowitą, pracę mogę podjąć od zaraz. proszę o kontakt na nr tel 787485632 lub sylwik199406@wp.pl

  5. jenker na @

    Witam. wraz z kolega jestesmy chetni podjac prace od zaraz. jestesmy młodzi, zdrowi, wysportowani. ja mam 24lata kolega 19. nie boimy sie cieżkiej pracy. Prosimy o odpowiedz na nr 662319004 lub 888532272 lub meilowo bastajpan1@interia.eu./jenker300@interia.pl Pozdrawiam

  6. jenker na @

    Witam. wraz z kolega jestesmy chetni podjac prace od zaraz. jestesmy młodzi, zdrowi, wysportowani. ja mam 24lata kolega 19. nie boimy sie cieżkiej pracy. Prosimy o odpowiedz na nr 662319004 lub 888532272 lub meilowo bastajpan1@interia.eu./jenker300@interia.pl. Kolega posiada kategorie B.Pozdrawiam

  7. karolinaturek na @

    Witam, jestem zainteresowana panstwa oferta, pracowałam przy zbiorach truskawek w hamburgu, prosze o kontak 511702093

  8. grzesio na @

    Witam mam 23 lata i pilnie poszukuje pracy pracowałem przy zbiorach borówki czereśni jak i jabłek i malin proszę o kontakt 015166294852 lub adres e-mail piaskun_991@wp.pl

  9. verijollja na @

    witam jestem zainteresowana panstwa oferta pracy posiadam grupe ludzi z kilkuletnim doświadczeniem pracy w szklarni przy zbiorach oraz pielęgnacji ,segregacji warzyw (pomidorów,ogórków,papryki oraz innych warzyw )jesteśmi uczciwi,szybcy i solidni w pracy .prosze o kontakt na maila adriano.veri@hotmail.it (obecnie mieszkamy ew włoszech i posiadamy swój transport)

  10. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam