€akord

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka zbiory truskawek Jülich-Broich

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Jülich-Broich
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: brak informacji
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków. Zatrudnienie na plantacji w Jülich-Broich przy zbiorach truskawek z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jülich-Broich.

Wynagrodzenie: system akordowy.

Zadania na stanowisku:

  • zbiór truskawek z pola lub w tunelu, należy przestrzegać dziennych norm zbiorów.

Wymagania:

  • gotowość do pracy fizycznej;
  • możliwość samodzielnego dojazdu do Niemiec;
  • przygotowanie na wykonywanie zadań w każdą pogodę;
  • sprawność, energiczność;
  • brak poważnych chorób;
  • uczciwe wykonywanie zleconych zadań;
  • praca dla studentów lub gospodyń domowych;
  • doświadczenie będzie mile widziane.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie z dostępem do internetu (odpłatne);
  • opiekę medyczną w razie zachorowania lub urazu;
  • dobre wynagrodzenie na podstawie akordu indywidualnego;
  • wstępny trening;
  • zgrany zespół.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres: praca@truskawki24.de.

Można również dzwonić pod numer: 0049 2461 406 74 70. Mówimy po polsku. Czynne od 9.00 do 17.00.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-2016-zbiory-truskawek-bez-jezyka-julich-broich/

ID ogłoszenia: 3635718c02c79dc7