€od 4500 do 5100 zł brutto/mc

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka zbiory warzyw Löbau

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Löbau
  • Data rozpoczęcia pracy: wrzesień 2014

Farmer z Löbau prowadzi nabór na stanowisko pracownik do zbioru warzyw. Zatrudnienie na gospodarstwie rolnym dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Zbieracz warzyw

Lokalizacja: Löbau

Zarobki: od 4500 do 5100 zł brutto/mc

Obowiązki:

  • Fizyczne zadania przy zbieraniu warzyw, sortowaniu – odrzucaniu nienadających się do sprzedaży i pakowanie w skrzynki

Wymagania:

  • sumienność, obowiązkowość, zdyscyplinowanie
  • motywacja do podjęcia tego typu pracy
  • dobra sprawność fizyczna
  • wyłącznie osoby zdrowe, nie mające problemów z kręgosłupem
  • znajomość języka nie jest wymagana

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie
  • dobre zarobki
  • praca od września 2014
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 16153e4d15c9c8a9

22 komentarze na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka zbiory warzyw Löbau”

  1. Grzelus21 na @

    Witam! Jetem mlodym pełnym entuzjamu i checi do pracy 19 latkiem. Szybko sie ucze ,a zdobytą wiedze staram sie jak najlepiej wykorzystać podczas pracy. Jestem zdrowy i sprawny fizycznie posiadam prawo jazdy kategori B . Proszę o kontakt tel :668038951 e-mail grzelus22@wp.pl

  2. jarmolowicz.agnieszka na @

    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ogłoszeniem. Jeśli jest ono jeszcze aktualne prosilibyśmy o kontakt na jarmolowicz.agnieszkaa@gmail.com lub pod numerem telefonu +48510648199

  3. danio6454 na @

    Witam! jestem zainteresowany tą ofertą. Jestem świeżo po maturze i posiadam prawo jazdy kat. B. Nie przeszkadzają mi żadne warunki pogodowe. Proszę o kontakt 601769181; daniel06@onet.eu. Pozdrawiam

  4. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 22 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  5. Emil783 na @

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą Mam 21 lat nie boję sie pracy fizycznej posiadam prawo jazdy kat.B jak trzeba ,własy samochód prosze o kontakt ;505221550 .Pozdrawiam

  6. michal.nowacki na @

    Witam
    Nazywam się Michał Nowacki . Jestem zainteresowany pracą u państwa .
    Jestem osobą ambitną ,lojalną . Mam doświadczenie w pracy fizycznej .
    Mam 34 lata .Szybko się uczę wszelkich inny prac.
    Proszę o kontakt pod numerem telefonu : 5711415877
    E-mail: michal.nowacki78@interia.pl
    Pozdrawiam.

  7. sziwa na @

    Witam mam 22 LAta jestem kawalerem. Nie mam nikogo na utrzymaniu jestem po technikum gastronomicznym. Do tej Pory byłem 3 razy jużna wyjazdach sezonowych zagranicą mam doświadczenie i jestem osobą ambitną. Czas wyjazdu dla mnie nie gra roli ponieważ nie mam rodziny na utrzymaniu . Jestem zaintereowany wyjazdem nawet od zaraz
    Proszę o kontakt +48 505 677 001
    Mail mateusz_kacprzak@interia.pl

  8. darek2908 na @

    Witam,jestem zainteresowany praca,mam 28lat zdrowy,sprawny fizycznie.Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracach fizycznych także przy uciążliwych warunkach pogodowych.Proszę o kontakt 516315601.Pozdrawiam.

  9. kasienka15173 na @

    Dzień Dobry , mam na imię Kasia ,mam 20 lat , obecnie przebywał w Niemczech ,obecnie jestem tutaj po sezonie czereśni a teraz jestem na obcince i przerywce jabłek ,Byłabym zainteresowana Państwa ofertą czekam na odp kasienka15173@wp.pl ,Pozdrawiam

  10. werciay na @

    Witam.
    Jestem bardzo zainteresowana Pańską ofertą pracy.
    Jestem osobą młodą 21lat, ambitną, sumienna, oraz szybko się uczę. Chciałam zgłosić się na wyznaczonej stronie lecz niestety ogłoszenie jest nieaktualne. Bardzo mi zależy na pracy. Posiadam również prawo jazdy kat B do 3 lat. Nie straszne mi warunki atmosferyczne. kontakt do mnie – 721-163-420 lub weronika201993@op.pl pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odpowiedz.

  11. dariuszxdd na @

    Witam.
    Jestem osobą pracowitą , młodą (19lat) , zdrową i nie bojącą się ciężkiej pracy.
    Bardzo by mi zależało na tej pracy.
    proszę o kontakt.
    tel. 787-106-158
    E-mail: dariuszsnitko@poczta.fm
    Pozdrawiam. Dariusz

  12. przemek12 na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 19 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    514429130 nr.tel
    e-mail Walec20@vp.pl
    Dziekuje pozdrawiam

  13. kinga1211 na @

    Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy. Jestem osoba wytrwalą, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Posiadam doświadczenie w zbiorach. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Mogę zacząć pracę od zaraz!!! Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 517-394-221. E-mail: kinga-zbiory@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga

  14. pablo ibanez na @

    Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Jestem osobą sumienną i pracowitą. Proszę o kontakt: p.blaszczyk777@gmail.com lub 516278084. Pozdrawiam
    Paweł Błaszczyk

  15. dudek534 na @

    Witam mam 22 lata jestem kawalerem. Do tej Pory byłem 3 razy jużna wyjazdach sezonowych zagranicą mam doświadczenie i jestem osobą ambitną. Czas wyjazdu dla mnie nie gra roli ponieważ nie mam rodziny na utrzymaniu . Jestem zaintereowany wyjazdem nawet od zaraz
    nr tel. 537764314
    Email. dudek50000@wp.pl

  16. ewelina-kader na @

    witam czy oferta pracy jest nadal aktualna? wraz z moim chlopakiem oraz siostra jestesmy zainteresowani praca posiadamy wlasne auto, checi do pracy oraz doswiadczenie przy zbiorach owocow i warzyw. prosze o kontakt 507511030

  17. Aneta6699 na @

    Chodż oferta nie aktualna ale tak na przyszłość razem z narzeczonym jesteśmy zainteresowani wyjazdem,mamy doswiadczenie w pracy przy zbiorach zagranicą i co najważniejsze checi do pracy i własne auto,podaje telefon-783-146-811

  18. sylwus1730 na @

    witam mam 22lata,bez nałogów,dyspozycyjna od zaraz ,posiadam prawo jazdy B,sylwus1730@onet.pl,788-100-429

  19. Andrzej i Weronika na @

    Witam… Mam na imię Andrzej mam 22lata i wraz z moja narzeczoną Weronika 19 lat potrzebujemy pracy jesteśmy osobami sumiennymi, dyspozycyjnymi oraz rzetelnie wykonujemy pracę… Prosimy o kontakt na adres E-mail: weronika.harazim@spoko.pl Jesteśmy przygotowani na wyjazd od zaraz .

  20. XMarcinek19X na @

    Witam.
    Razem z koleżanko i kolego jesteśmy zaintersowani pracą ja mam 19 lat kolega też tyle co ja a kolezanka 18 lat i chcemy wyjechać na początku lipca a pracę zakończyć konicem sierpnia ogółem byśmy pracowali 2 miesiące w zależności od tego jak oni będą chcieli zostać na dłużej to zostaną ja niestety muszę wrucić bo chodzę do szkoły tak więc podaje swój nr telefonu i maila 572 659 094 ,,,, marcin-normantowicz@o2.pl pozdrawiam

  21. chicken na @

    Witam razem z dziewczyna jesteśmy chętni do pracy mamy po 19 lat .poszukujemy pracy na jeden miesiąc lipiec .proszę o kontakt 725759991