€8,84/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorach malin i truskawek bez języka Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hannover
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Propozycja sezonowego zatrudnienia koło Hannoveru dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz praca w Niemczech przy zbiorach malin i truskawek.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Hannover, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 8,84 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie owoców miękkich – truskawek i malin
  • do obowiązków w późniejszym terminie będzie należało zrywanie wiśni

Wymagania:

  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • zaangażowanie i pracowitość
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia

Oferujemy:

  • pracę na czas określony
  • dużo godzin pracy
  • wysokie zarobki
  • zamieszkanie w kontenerach mieszkalnych z dostępem do kuchni i łazienki za 200 euro miesięcznie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą, prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

praca@pol-web.de

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-niemcy-bez-jezyka-przy-zbiorach-malin-truskawek-i-wisni-hanower/

ID ogłoszenia: 1435b186174c4bf9