€1000 euro netto miesięcznie

Dam pracę w Niemczech ogrodnictwo dla par Ellwangen od marca 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Ellwangen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne

Plantacja zlokalizowana w Ellwangen zatrudni od początku marca pary do ogrodniczej pracy w Niemczech. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz stałe zatrudnienie z dwumiesięczną przerwą zimową.

Stanowisko: pracownik ogrodniczy.

Zarobki: 1000 euro miesięcznie netto.

Miejsce pracy: Ellwangen, Niemcy.

Zadania na stanowisku:
prace będą odbywały się na polu oraz w szklarniach. Mają one charakter fizyczny i polegają na pielęgnowaniu roślin, oraz ich zbieraniu, sortowaniu itp.

Oczekiwania:

  • chęć znalezienia stałego zatrudnienia w Niemczech;
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym;
  • rozpoczęcie pracy od marca;
  • wykształcenie ogrodnicze będzie plusem;
  • najchętniej przyjmiemy pary do 35 roku życia;
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • dobry stan zdrowia.

Zapewniamy:

  • 40-42 godziny pracy tygodniowo;
  • szkolenie wstępne;
  • zakwaterowanie płatne 120 euro miesięcznie od osoby;
  • możliwość podjęcia pracy już od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • wysokie zarobki.

Aplikacje:
Prosimy wysyłać CV pod adres mailowy:

info@polfach.de

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 0049 151 459 680 52

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ellwangen-oferta-pracy-w-niemczech-w-ogrodnictwie-dla-pary-od-marca-2016/

ID ogłoszenia: 66656cdfdc02fdc7

ilość wszystkich wyświetleń: 1855, dzisiaj: 1