€akord

Dam pracę w Niemczech sezonową zbiory truskawek bez języka dla studentów Jülich

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Jülich-Broich

Gospodarstwo uprawiające truskawki z Jülich-Broich zatrudni pracowników do zbiorów owoców od początku lipca. Sezonowa praca w Niemczech dla studentów na okres wakacyjny.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Wynagrodzenie: akord.

Miejsce: Jülich-Broich, Niemcy.

Zadania:
zbiór truskawek na polu lub w tunelu foliowym. Możliwe prace przy myciu i sortowaniu.

Wymagania:

  • możliwość zorganizowania dojazdu do Jülich we własnym zakresie;
  • mile widziane doświadczenie;
  • sprawność, szybkość;
  • dobry stan zdrowia;
  • chętnie zatrudniamy studentów, uczniów, gospodynie domowe;
  • dokładność, rzetelność;
  • uczciwość;
  • gotowość do realizacji wysokich limitów;
  • umiejętność szybkiej pracy.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie;
  • dobre wynagrodzenie;
  • wprowadzenie w obowiązki;
  • pracę od końca lipca do października 2016;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia.

Aplikacje:
Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres:
praca@truskawki24.de
tel. 0049 2461 406 74 70.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-dla-studentow-lipiec-2016/

ID ogłoszenia: 6056ce3e7cc5b04

5 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech sezonową zbiory truskawek bez języka dla studentów Jülich”

  1. Kakinh22o na @

    Witam,
    Jestem zainteresowany tą oferta pracy na wakacje w raz 2 kolegami. Mamy ukończone 19 lat i posiadamy wszyscy prawo jazdy kategorii B.

    -Jesteśmy chętni do pracy
    – Dobra kondycja fizyczna
    – Punktualni, uczciwi
    – szybko się uczymy

    Prosze o kontakt.
    nr tel ; 783 189 004
    email : kaka50@interia.eu

  2. Angelika8098 na @

    Witam,
    Wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorach od końca czerwca do września. Jesteśmy młodzi, silni, punktualni i nie boimy się nowych wyzwań
    Mój chłopak ma 18 lat a ja kończę 18 lat w listopadzie

    Proszę o kontakt: andzia_bugajska@interia.pl

  3. JakubK23 na @

    Witam, razem ze znajomymi( jest nas czwórka) szukamy pracy na okres lipiec-sierpień, jeżeli jest to możliwe proszę o szybką odpowiedź, jesteśmy w wieku 18 lat, solidnie wykonujemy pracę, jesteśmy bardzo ambitni. Proszę o szybką odpowiedź, dziękuję.

    Telefon: 531 211 981
    e-mail : dziarq7@gmail.com

  4. filip166 na @

    Szanowni Państwo,
    jestem studentem Politechniki Poznańskiej chętnym do podjęcia tej pracy. Jestem dostępny od początku lipca do końca września. Cechuje mnie pracowitość i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

    Kontakt:
    790-585-085
    filiplaskowski16@gmail.com

    Z poważaniem
    Filip Laskowski

  5. justynahol na @

    Witam. razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane tą ofertą pracy. Posiadamy doświadczenie przy zbirach. Jedna z nas ma 19 lat a druga 22. Proszę o szybki kontakt 669959132