€10,61 za godz. plus dieta

Dam pracę w Niemczech w budownictwie przy wykończeniach Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Frankfurt nad Menem

Szukamy budowlańców do pracy w Niemczech przy malowaniu i tapetowaniu ścian. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem dla osób z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Budowlaniec
Lokalizacja: Niemcy, Frankfurt nad Menem
Wynagrodzenie: 10,61 euro za godz. plus dieta

Zadania:
Do zadań pracownika będą należały prace ogólnobudowlane takie jak:
– malowanie i tapetowanie ścian
– szpachlowanie i tynkowanie
– lakierowanie okien i drzwi
– montaż płyt gipsowo- kartonowych czy kładzenie podłóg

Wymagania:
– szerokie doświadczenie w pracach budowlanych
– znajomość języka niemieckiego jest konieczna
– aktualne prawo jazdy na samochód osobowy
– przyjazd własnym autem

Oferujemy:
– zatrudnienie na minimum 3 miesiące
– zdobycie nowych doświadczeń
– stałe zlecenia
– dobre zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na adres: poznan@limes-consult.de w tytule proszę wpisać: malarz Niemcy

Źródło:

ID ogłoszenia: 859535fc51627139

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech w budownictwie przy wykończeniach Frankfurt nad Menem”

  1. Slawcio@ na @

    Witam
    Jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą. Pracowałem od 3 lat w firmie budowlanej zajmującej się budową drogową czyli asfalty drogowe czy chodniki z kostki. Jednak na tegorocznych wakacjach potrzebujęwięcej zarobić niż dotychczas ponieważ potrzebuję pieniędzy na wymażone studia które nie są tanie. Jestem pracowity, sumiennie wykonuję swoje zadania, zaradny, odpowiedzialny i potrafię współpracować z określoną grupą. Posiadam prawo jazdy kategori B,T oczywiście posiadam właśny samochód(golfIII :)) a także mam uprawnienia na wózki widłowe, a od września robię uprawnienia na koparko-ładowarkę. Język niemiecki jest mi dość bliski ponieważ moja babcia jest niemką, mam rodzinę w niemczech i uczę się go od 4 klasy podstawówki. Jestem osoba także bez nałogów, jakoś nie przypadło mi to do gustu. Pracę mógłbym zacząć nawet od dziś. Dodam iż jestem niegłupi, aktualnie w III tech. mechaniku mam średnią 4.6.
    Kontakt: 724733668, e-mail: slawek_szmidt@wp.pl
    Dziękuję za przeczytanie 🙂