NOKok. 160 h/brutto

Dam pracę w Norwegii bez języka przy melioracji w sezonie 2014 Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Drammen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne

Potrzebni pracownicy fizyczni do sezonowej pracy w Norwegii przy melioracji bez znajomości języka. Oferta z okolic Drammen aktualna od maja 2014. Pracownik będzie miał zapewnione zakwaterowanie i stanowisko na około 5 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Drammen
Wynagrodzenie: ok. 160 NOK/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało wykonywanie rowów nawadniająco-odwadniających, budowę zbiorników retencyjnych, odmulanie dna, usuwanie zanieczyszczeń z dna itp.

Wymagania:
– bardzo dobra kondycja fizyczna
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
– znajomość podstaw języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
– posiadanie prawa jazdy mile widziane
– możliwość wyjazdu na dłuższy okres

Oferujemy:
– zapewnione płatne zakwaterowanie
– pomoc w pierwszych dniach
– wdrożenie z systemem pracy
– pomoc przy formalnościach
– legalną pracę
– wszystkie niezbędne przyrządy i ubrania do pracy są zapewnione
– pracę na 5 miesięcy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na adres: marek.piasecki78@gmail.com

Źródło:

ID ogłoszenia: 884531267d849980

ilość wszystkich wyświetleń: 7790, dzisiaj: 1

15 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii bez języka przy melioracji w sezonie 2014 Drammen”

  1. krolik1980 na @

    Witam.jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Wiek 34 lat oraz jestem chętny na pełny okres pracy. Proszę o kontakt 728846042 email:krolik1980@op.pl

  2. wiuget10 na @

    Witam Ja i kolega jestesmy zainteresowani oferta pracy. Cv zostalo wyslane. Doswiadczenie mamy ale nie udokumentowane, checi do pracy sa ogromne, nasz wiek to 24 i 28 lat.
    Mail: wiget90@gmail.com, gunter123@onet.pl
    Prosimy o odpowiedz….

  3. sebek na @

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą .Pracowałem w lesie ,więc ciężka praca mi niestraszna mam lat 28 Mail sebek00909@poczta.onet.pl tel.739063307 Prosze o odpowiedz…

  4. slawass1973 na @

    Witam serdecznie jestem zainteresowany tą ofertą pracy wraz z kolegą mój tel 506328132

  5. czarek na @

    Witam,Jestem Zainteresowany oferta pracy. Prosiłbym o kontakt na nr 774375389 lub na Mail czarek004@o2.pl

  6. michal001 na @

    Witam, wraz z kolegą jesteśmy bardzo zainteresowani Pańską ofertą, mamy po 19lat, jesteśmy pracowici, sumienni i pełni energii. Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B umiem angielski w stopniu sredniozaawansowanym a kolega w stopniu podstawowym, niezaleznie od warunkow atmosferycznych pracujemy lecz nie mamy duzego doswiadczenia w tym zawodzie ale szybko sie uczymy i mobilizujemy. Prace mozemy zaczac od 1czerwca do 23sierpnia wlacznie
    Proszę o kontakt: 503350662
    e-mail: mludwikowski001@gmail.com

  7. Pawlusso na @

    Witam. Razem z kolegą jesteśmy zainteresowani tą pracą, mamy 20,19 lat. Jesteśmy dyspozycyjni od dnia 29 czerwca prosimy o kontakt pod nr ; 730-521-362 lub email : pawlusso@gmail.com

  8. liolee na @

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy. mój adres e-mail: szymonziemba52@gmail.com tel 697 411 426

  9. koka312 na @

    witam jestem gotów podjąć się tej pracy od zaraz koka24@vp.pl

  10. s.sz81 na @

    Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy. Jestem osobą nie bojącą się ciężkiej pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Proszę o kontakt na e-maila s.szlaga81@wp.pl

    Sławek.

  11. wojtek17 na @

    Witam , jestem zainteresowany Państwa ofertą . Mam 18 lat prawo jazdy kat b znam angielski w stopniu dobrym, jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz. Proszę o kontakt na email wojciech.pociecha@o2.pl

    Pozdrawiam Wojciech

  12. darekmatwiej na @

    Witam. Mam na imię Dariusz, jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy. Skończyłem w tym roku liceum, jestem bardzo komunikatywną osoba, bardzo dobrze nadaje się do pracy fizycznej. Posiadam prawo jazdy kat. B. Pracę mogę rozpocząć początkiem lipca. Byłbym wdzięczny za odpowiedź.
    Kom. 881538159
    E-mail: dark660@onet.eu
    Pozdrawiam

  13. Trynda1991 na @

    Witam.
    Wraz z kolegą mamy ukończone 23 lata i jesteśmy zainteresowani wyjazdem . Młodzi silni fizycznie, rzetelni,uczciwi i nie boimy się pracy.
    Język angielski na poziomie komunikatywnym.
    Zmotywowani i gotowi od zaraz
    kontakt :
    Tel. 509-590-790
    E-mail – emil.trynda@wp.pl

  14. rafal8306 na @

    witam mam na imie Rafał i jestem zainteresowany ta oferta posiadam wykrztałcenie budowlane i zadna praca nie jest mi obca czekam na odpowiedz na meil rafal8306@wp.pl lub numer telefonu 733-749-985

  15. KARMEL135 na @

    Witam

    Jestem zainteresowany państwa ofertą. Mam 19 lat i niesamowitą motywację w stosunku do pracy fizycznej. Brak nałogów. Doświadczenie w wykonywaniu pracy fizycznej do 10h dziennie. Język angielski na poziomie komunikatywnym. Serdecznie proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia.
    Kontakt:
    tel. 531-925-115
    E-mail : marcin.musia@gmail.com
    Pozdrawiam Marcin