Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

NOK130h plus zakwaterowanie

Dam pracę w Norwegii zbiory borówki od lipca bez języka na wakacje Hamar

 • Kraj: Norwegia
 • Region lub miasto: Hamar
 • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
 • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
 • Opublikowany:
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Dam pracę w Norwegii zbiory borówki od lipca bez języka na wakacje Hamar

Opis

Propozycja podjęcia sezonowej pracy w Norwegii na wakacje. Zatrudnienie w Hamar na plantacji przy zbiorach borówki od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego, a dobrym angielskim.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów borówki

Wynagrodzenie: 130 NOK za godzinę plus bezpłatne zamieszkanie

Termin: od zaraz, praca na wakacje 2014

Opis zadań:

 • Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie dojrzałych owoców borówki za pomocą specjalnego grzebienia.
 • Obowiązkiem będzie również pakowanie zebranych owoców.
 • Praca jest łatwa jednak wymaga dobrej sprawności fizycznej

Oczekiwania:

 • dobra kondycja fizyczna
 • odporność na zmiany pogodowe
 • gotowość do podjęcia pracy od zaraz do września
 • obowiązkowym wymogiem jest znajomość języka angielskiego
 • samodzielne zorganizowanie sobie odzieży i obuwia które jest nieprzemakalne
 • preferowane aplikacje od grup

Oferujemy:

 • zatrudnienie na legalnych norweskich warunkach
 • pracodawca zapewnia zamieszkanie bezpłatne. Do dyspozycji pracowników są domki letniskowe lub kempingowe
 • praca sezonowa, jednak dla zainteresowanych istnieje możliwość przedłużenia umowy i podjęcia pracy w przetwórni owoców
 • wynagrodzenia wypłacane są raz na tydzień

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie wiadomości kontaktowej pocztą elektroniczną.

 • adres e-mail: seasonal-worker@post.com z dopiskiem „zbiory borówki Hamar”

źródło:http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/zbiory-borowki-praca-norwegia-od-lipca-na-wakacje-dla-studentow-hamar/

ID ogłoszenia: 804539574363121f

28 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii zbiory borówki od lipca bez języka na wakacje Hamar”

 1. glanc1987 na @

  Witam ein, ich bin Interesse wecken Ihrer der Anzeige. Sehr werde ich gerne während dieser Branche eine Arbeit aufnehmen. Ich bin arbeitsam, verantwortlich und für die Zusammenarbeit in der Gruppe aufgemacht, es fehlt an Süchten.
  Ich habe bei den Sammlungen Obst in Polen und im Ausland zu erfahren. Die Bereitschaft der Abfahrt ab sofort. – e-mail-krzysztofglanc@poczta.fm oder der Nr. des Telefons +48 789-155-871, +48 516-347-901. Ich begrüße

 2. danio6454 na @

  Witam! Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorach borówki. Jesteśmy świeżo po maturze. Jesteśmy odpowiedzialni, silni i pracowici, posiadamy prawo jazdy kat.B. Nie przeszkadzają nam żadne warunki pogodowe. Liczę na odpowiedź. Pozdrawiam. Mój e-mail- daniel06@onet.eu; nr. 601769181.

 3. mistrz100 na @

  Witam
  Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
  Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
  Tel. 889220729
  E-mail: daniels97@wp.pl
  Pozdrawiam

 4. PatrycjaP na @

  Witam
  Jestem uczennicą drugiej klasy liceum, moja siostra jest studentką, ma 26 lat. Jesteśmy zainteresowane ofertą pracy od zaraz. Jesteśmy komunikatywne, pracowite i obowiązkowe. Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej aplikacji.
  Tel. 795766931
  E-mail: mpuzik@gmail.com

 5. mattewnysa na @

  Witam
  Jestem studentem, mam 21 lat i jestem zainteresowany ofertą pracy. Język angielski znam w stopniu dobrym. Jestem osobą komunikatywną,pracowitą, obowiązkową. Proszę o odpowiedź.

  Tel.: 723-909-045
  e-mail: mateuszniewojt@wp.pl

 6. Kuba Wites na @

  Witam
  Jestem studentem,mam 21 i jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy. Język angielski dobry zarówno w mowie jak i piśmie. Jestem sprawny fizycznie, sumienny, pracowity.
  Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji.

  Tel. 663-547-388
  e-mail: witek2293@gmail.com

 7. tato na @

  Witam
  Jesteśmy małżeństwem z córką 19 lat i interesuje nas Państwa oferta wyjazdu do pracy za granicę. Jesteśmy odpowiedzialni, pracowici i sumienni. Nie boimy się ciężkiej pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy przy zbiorach (Francja, gospodarstwo rolne w Polsce), okres w który moglibyśmy wyjechać to lipiec-sierpień-wrzesień., gdyż córka jest studentką. Wszyscy posiadamy prawo jazdy kat. B i dysponujemy samochodem. Znajomość angielskiego córki biegła, moja i żony poziom początkujący. Bardzo zależy nam na pracy proszę o kontakt sztarszy@gmail.com
  Pozdrawiamy

 8. mesia30 na @

  wiatam
  Jestem zainteresowana ofertą pracy przy zbiorze bórówki. Mam doświadzcenie w pracy fizycznej, dwukronie byłam na winobraniu w Luxemburgu, a przede wszytskim rodzice mieli plantacje truskawek przez klila lat. Wiem co to praca fizyczna w słoncu i deszczu. Moge podjąc pracę od zaraz nawet do końca września. Znam dobrze jęz angielski. Mój telefon 662390342. Z poważniem mesia30.

 9. RoksanaT na @

  Witam,
  Razem z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą. Mamy 20 lat, jesteśmy osobami sumiennymi oraz dobrze zorganizowanymi. Wyróżniamy się dobrą kondycją fizyczną. Język angielski znamy na poziomie bardzo dobrym. Posiadamy oboje prawo jazdy kat. B. Jesteśmy osobami kontaktowymi. Zmienne warunki pogodowe nie stanowią dla nas najmniejszego problemu. Mieliśmy już wcześniej do czynienia z pracą fizyczną w czasie wakacji. Prosimy o odpowiedz.

  Tel. 883 784 465
  e-mail roksanatomaszczyk@wp.pl

 10. adzik94 na @

  Witam.
  Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Jesteśmy studentami, szukającymi pracy na okres wakacyjny : lipiec, sierpień. Jesteśmy młodzi, chętni do pracy. Zależy nam na zdobywaniu doświadczenia, co Pańska firma mogłaby nam zapewnić.
  Proszę o kontakt pod numerem 796 193 312.
  Z poważaniem,
  adzik94.

 11. dominika_ch na @

  Witam.

  Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy przy zbiorach borówki, (para: 19 i
  22 lata, studenci), gotowi do podjęcia pracy od zaraz. Mamy doświadczanie
  w pracach przy zbiorach, oraz w pracy grupowej, jesteśmy pracowici i
  gotowi podjąć wszelkie wyzwania, bardzo zależy nam na tej pracy. Język angielski bardzo dobry. Numer kontaktowy: 511 331 637. Bardzo prosimy o odpowiedź na naszą prośbę o
  pracę. e-mail: dominika_chalubek@interia.eu

  We are interested in your job offer in picking up blueberries, we are ready
  to start that job even right now. We have job experience and we are very
  content working in group, we are also hard-working and ready to take
  challenges. Please, we really need that job because of poor financial
  conditions. We are looking forward to hearing from you.

 12. Patryk1121 na @

  Witam.

  Wraz z bratem lat 19 i 17 jesteśmy zainteresowani przy zbiorach borówki Hamar u Państwa.Mamy doświadczenie przy zbiorach,oraz pracy grupowej,jesteśmy pracowici sumienni bardzo zależy nam na tej pracy.Bardzo proszę o odpowiedz na naszą prośbę o pracę
  e-mail: patryk-rutkowski10@wp.pl

 13. przemekserek na @

  Witam,
  Mam 20 lat, jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy. Możliwość podjęcia pracy od zaraz na okres wakacyjny. Pracowałem już na podobnym stanowisku. Jestem osobą bez nałogów, odpowiedzialny, pracowity oraz sumienny. Potrafię pracować w grupie oraz łatwo przyswajam wiedzę. Jestem odporny na zmiany pogodowe oraz mam dobrą kondycję fizyczną.
  Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Posiadam również prawo jazdy kat. A. i B.
  Proszę o kontakt na e-mail:
  przemekserek@o2.pl
  Nr. Kontaktowy 695662020
  Pozdrawiam

 14. sadi na @

  Witam serdecznie,

  Mam lat 22, chętnie podejmę się tej pracy od zaraz. Mam doświadczenie w pracy fizycznej. Moje mocne strony to odpowiedzialność , sumienność i wytrwałość a także dobra kondycja fizyczna. Komunikacja w języku angielskim nie sprawia mi problemów. Posiadam prawo jazdy kategorii B.

  e-mail kuba@twistcar.pl
  numer telefonu 696 861 555

 15. tomskc na @

  Witam. Nazywam się Tomasz i jestem zainteresowany państwa ofertą . Mam 18 lat i jestem nastawiony do ciężkiej pracy , nie boję się pracy ani presji która bedzie na mnie ciążyć . Zdrowy, bez nałogów . Język angielski w stopniu komunikatywnym 😉 Wiecej informacji mogę udzielić pod telefonem 692432175 bądz email tomekborowicz@wp.pl

 16. orbit_91@o2.pl na @

  Witam , wraz z koleżanką jestesmy zainteresowane Panstwa oferta pracy . Jestesmy studentkami gotowymi podjac prace od zaraz do końca wrzesnia . Jestesmy silne i wytrzymale fizycznie mogace pracowac w kazdych warunkach atmosferycznych . Silnie zmobilizowane do pracy . Posiadamy doswiadczenie w pracach sezonych oraz przy zbiorach owocow i warzyw. Mamy 21 i 23 lata jedna z nas posiada prawo jazdy kat. B znamy w stopniu komunikatywnym jezyk angielski i niemiecki. Prosimy o kontakt pod numer 514-088-316 lub 695-311-446 ,
  Bardzo zalezy nam na tej pracy. Pozdrawiam

 17. smerfetka na @

  witam, mam 22 lata wraz z moim chłopakiem ( 25 lat ) jesteśmy zainteresowani tą pracą. Jesteśmy punktualni, energiczni i chętni do podjęcia nowych wyzwań.
  Bardzo prosimy o pozytywną odpowiedź : paulcia14@op.pl

 18. ina49 na @

  Witam jestem Anna, wraz z kolezanka i dwoma studentami (dobrze znaja jezyk angielski) poszukujemy pracy. Posiadam duze doswiadczenie przy zbiorach, mam motywacje i jestem w dobrej formie fizycznej. Mozemy rozpoczac prace od zaraz. Prosze o kontakt pod numerem 604 809 343 lub pod adresem email ina49@o2.pl.

 19. marta1212 na @

  Witam wraz z moimi siostrami (17) i chłopakiem (23). Jesteśmy zainteresowani praca za granicą. Jesteśmy osobami doświadczonymi i pracowitymi. Ja znam bardo dobrze język niemiecki też jedna moja siostra i chłopak znają dobrze angielski. Bardzo byś my chcieli dostać tę prace. prace możemy zacząć 11lipca. prosimy o kontakt E-mail; beata1215@op.pl

 20. Ewelina P na @

  Witam,
  Jestem zainteresowana Państwa ofertą na okres sierpień/wrzesień. Mam 20 lat, jestem studentką pierwszego roku. Z pracą przy zbiorach owoców miałam już styczność. Jestem osobą pracowitą, zaangażowaną, nie boję się żadnej pracy, mam bardzo dobą kondycję oraz nie boję się pracować w różnych warunkach pogodowych. Bardzo proszę o kontakt : ewelinap@onet.pl tel. 538 121 175
  Bardzo zależy mi na tej pracy.
  Pozdrawiam

 21. kupcus1 na @

  Witam. Mam na imię Jarosław, mam 23 lata, jestem studentem. Jestem dyspozycyjny od poczatku lipca do połowy października. Jestem przystosowany do ciężkiej pracy fizycznej. Dobra znajomość języka angielskiego. Proszę o kontakt kupczyk.jaroslaw@gmail.com lub nr tel. 668 303 704

 22. Grazia na @

  Witam
  Jestem zainteresowana w/w ofertą pracy, mam 45 lat, jestem energiczna,żywiołowa mam bardzo dużo energii i jestem pracowita. Jestem sumienna oraz wiem co to ciężka praca. Bardzo zależy mi na tej pracy, jestem dyspzycyjna od zaraz. Proszę o kontakt eweluska95@inteia.pl bądź nr tel 725147870
  Grażyna

 23. Alfred92 na @

  Witam , jesteśmy zainteresowani ofertą pracy ( 2 osoby w wieku 19-22 lat). Jesteśmy sumienni , pracowici, odpowiedzialni i gotowi podjąć pracę od zaraz. Mamy doświadczenie przy zbiorach. Czekamy na odpowiedź. e-mail : madzia952@buziaczek.pl Kontakt: 697296675 Pozdrawiamy

 24. PrzemekGorski na @

  Witam ja wraz z kolega jestesmy zainteresowani praca u Państwa. Jestesmy sumienni, bez nałogów, preferujemy prace fizyczna, z poziomem srednio zaawansowanym jezyka angielskiego, chec pracy od zaraz z mozliwoscia pracy przez dwa miesiace, mamy po 20 lat,posiadamy doswiadczenie w zbiorach, jestesmy sprawni fizycznie, odporni na pogode. Mam nadzieje, ze nasza kandydatura zostanie rozpatrzona pozytywnie, pozdrawiamy i mamy nadzieje na odpowiedz:)
  Kontankt: przemek1gorski@gmail.com

 25. Bracia na @

  witam, razem z dwoma braćmi chętnie podejmiemy pracę, jesteśmy pracowitymi studentami wychowanymi na wsi, przy ciężkich pracach polowych, mamy również doświadczenie przy rozmaitych pracach na fermach i sadownictwie, każdy z nas posługuje się j. angielskim w stopniu komunikatywnym, posiada prawo jazdy kat.B, jedna również T. Jesteśmy zmotywowani i żądni nowych wyzwań, z chęcią podejmiemy tą pracę ew kontakt mariusz.gumieniak@o2.pl lub tel 513511665

 26. funta na @

  Witam.
  Razem z kolegą i bratem jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy przy zbiorach. Mamy po 19 i 21 lat, język angielski znamy w stopniu komunikatywnym zarówno w mowie jak i w piśmie. Posiadamy prawo jazdy kat. B. Praca w trudnych warunkach nie stanowi dla nas problemu. Jesteśmy w dobrej kondycji, bez nałogów. Pracę chcieli byśmy podjąć na okres sierpnia.
  kontakt tel. 517 189 477 lub e-mail jwec23@gmail.com
  Pozdrawiam.

 27. kasiulkaaa95 na @

  Witam,
  Jestem przyszłą studentką ogromnie zainteresowaną wraz z bratem pracą. Jesteśmy bardzo pracowici i chętni do zarobienia pieniędzy gdyż jak to studenci ogromnie ich potrzebujemy;)
  Nie sprawiamy problemów wręcz pałamy sympatią do nowych ludzi i potrafimy się dogadać gdyż język angielski nie jest nam obcy. Z wielką chęcią podejmiemy tą borówkową przygodę.
  Kontakt http://www.kasiulkaaa95@wp.pl lub telefon 569057506

 28. Agata na @

  Witam,

  pragnę zgłosić swoją kandydaturę na podjęcie pracy u Państwa. Jestem studentką III roku na Uniwersytecie Wrocławskim, która poszukuje pracy zarobkowej w celu opłacenia czesnych za studia. Jestem energiczną i dokładną w działaniu osobą, która nie boi się ciężkiej pracy. Będę ogromnie wdzięczna za rozpatrzenie mojej aplikacji i kontakt agata_lukasiewicz@yahoo.co.uk. Jestem chętna do pracy od zaraz.

  Z wyrazami uszanowania,

  Agata Łukasiewicz
  +48 781611667

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.